Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik bárki, aki férfiként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik bárki, aki férfiként idősebb korában is a szüleivel él, és be tud csajozni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 8. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Így kapásból 5 ember is eszembe jut.
2021. ápr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is eszembe jut pár ember.
2021. ápr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Elég ritka. Apum nagynénje és az unokája együtt élnek. 40 éves a csávó. Ciki basszus. Mit mond egy nőnek? Gyere megyünk fel a mamihoz dugni? Érted nincs privát szféra...
2021. ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Egyet sem ismerek.
2021. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Még olyanokról is tudok, akiknek feleségük is van már, de saját házuk nincs...

Szálljatok egy kicsit magatokba barátaim. Nem lehet mindenki IT-s, mérnök, jogász meg miegymás csilliárdos fizetéssel, saját kéglivel. Gondolom tudjátok, hogy mennyibe kerülhet egy lakás, és minden férfi nem tud 18 éves korára örökölni vagy venni egyet (vagy kapni a gazdag szüleitől). Pl én is anyukámmal lakok 27 évesen, beteg, így ellátásra szorul. Bevetni egy idősek otthonába meg nem fogom, mert van bennem annyi emberség. Talán az eddigi spórolt pénzemből vehetnék egy kisebb leharcolt lakást, amibe bele kéne ölni 2x vagy 3x a vételárat, hogy lakható legyen, szóval nem érnék el vele semmit. Albérletbe menni meg minek? Alapból nem menőznék vele mert nem érdekelne itt senkit, csak azért hogy oda vigyem a csajokat biztos nem kell. Napi szinten többször rá kell néznem anyukámra, szóval ezért sem érné meg elköltözni és kijárogatni hozzá.

Nálam eddig ez nem okozott gondot "csajozásnál". Nem is vagyok olyan aki minden héten haza akarna hozni valakit, inkább csak komoly kapcsolataim voltak, de azoknál nem volt gond.

Szerintem nem kell lenéző lenni. Nőknél is ugyanúgy sokan vannak idősebb korban, akik szüleikkel laknak. Nővérem 32 volt, amikor férjhez ment, addig itt lakott. De ez már nem lényeges, az teljesen rendben van, a mai társadalom csak azt várja el, hogy a férfiaknak legyen saját háza. Hát hogy? Miből? Minek? Miért? Az nem hullik csak úgy az ember ölébe, de erről senki nem akar tudomást venni.

2021. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
98%

Nekem sincs saját házam, de nem is kell. És jól megvagyunk a barátnőmmel. Külön "lakrészünk" van, a szüleim lent vannak, mi az emeleten. Nem jönnek fel, csak ha nagyon muszáj, de ha pl dugunk, akkor zárjuk is. 😃 31/F


Egyetértek 5-össel. Kiegészíteném, hogy pont azok a nők maradnak általában pár nélkül, akiknek ilyen hatalmas elvárásaik vannak. Hogy ne csak saját autója legyen a pasinak, de háza is, jó munkája is, magas is legyen, jóképű is legyen, meg minden is legyen és tartsák el őket mert nők. Ők meg két cicin kívül semmit nem tudnak felmutatni. 😃 Kb mint a keresztszüleim lánya, van lassan 40 éves, de a sok "gazdag jó pasi vadászat" után mégis ő van egyedül most. Jó vadászatot neki továbbra is, meg az összes hozzá hasonlónak!

2021. ápr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 alonelyman ***** válasza:
100%
38 vagyok itt vagyok!
2021. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Itt minden öregedő pasas menő, azért kínlódnak itt :D
2021. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Itt vagyok én, lassan 66 évesen, Édesanyám 90 éves és az én lakásomban lakik, ez a családi otthon. Korábban az övé volt,

de már az én tulajdonom.


Ki más vigyázna édesanyámra? Mi összetartunk! Bár minden család ilyen szeretetben élne.


A nálam jóval fiatalabb lányokat szeretem, fitt friss vagyok jó kondiban. Talán a felének érzem magam.

A huszon-harmincnéhány év körüli lányok jönnek be és meg vannak mindig pár évig.


Mondják a haverok,

"öregem, te most vagy 66 és a lány 26, de mi lesz majd 10 év múlva?"

..mi lesz, mi lesz,

majd lecserélem az öreglányt egy fiatalabbra. 😉

2021. ápr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden nő elutasítja az ilyen férfiakat.
2021. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!