Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az, hogy nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy nagyon nehezen tudok felizgulni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon nehezen izgulok fel. Van egy boldog párkapcsolatom, a párom szerető törődő velem. Mégis általában bő egy óra simogatás csókolózás kell, hogy benedvesedjek, hogy tudjunk szeretkezni. Próbáltuk már előjáték nélkül is, de úgy nagyon fájt. Szóval ahhoz hogy kitáguljak és jó legyen a szex, mindenkepp kell előjáték, de sajnos nekem valamiért nagyon nehezen megy hogy felizguljak. Szeretem a párom,. Ár több éve együtt vagyunk, szóval az érzelmekkel nincs gond. Egyikünk sem hízott el vagy ilyesmi szóval külsőleg is bejövünk egymásnak, ezzel sincs gond.

Gondolkodtam hogy valami pszichés dolog lehet mögötte, van hogy szorongok, néha depressziós időszakom van. De alapvetően jól vagyok, nincs semmi nagyobb mentális problémám.

Miért lehet ez? Van még valaki hasonlóan mint én? Normális hogy egy óra előjátékra van szükségem szex előtt, vagy nem okés?


2021. ápr. 9. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szedsz fogamzásgátlót?


Kapcsolat elején is ez volt?

2021. ápr. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem szedek, óvszert használunk.


Igazából mindig így volt, de régebben még izgalmas volt ez, meg élveztük hogy sokáig húzzuk egymást.


De már összeköltöztünk mindketten dolgozunk mostanra, sokszor fáradt a párom este ahhoz hogy órákig tartson a szex, csak rövidebb férne bele.

2021. ápr. 9. 01:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Masztinál ia ez van..?
2021. ápr. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt valami hasonló, de mi szétmentünk így megoldást nem tudom talált-e a problémára.
2021. ápr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Van benned valami ami miatt nem engeded meg magadnak hogy felizgulj könnyen hogy átadd magad a szexnek, az élvezetnek és a párodnak.

Ajánlom hogy figyeld meg ilyenkor magad a tested és a gondolataid mikor előjátékra kerül a sor. Mi van ilyenkor benned? mi játszódik le? ezeket csípd fülön és képzelj el egy stop táblát. Hogy álj! nem folytatom ezt tovább. Akármi is megy ilyenkor végbe. Nézd meg változik-e valami. Aztán azt is engedd meg hogy élvezd mert attól hogy ezt észre veszed még nem engedted meg magadnak. Ezek ilyen apró görcsös dolgok, ráfeszülés,megfelelés sokszor szavak sincsenek rá és nem is kell definiálni elég ha észreveszed és elengeded.

2021. ápr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. ápr. 9. 11:51
 7/7 anonim ***** válasza:
5%
Csajommal pár perces röpke meneteket tolunk a melóhelyen, otthon se több 20 percnél, sorozatorgazmusos. Agyfaszt kapnék tőled!
2021. ápr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!