Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy nem tudok kép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem tudok kép alapján felizgulni rá?

Figyelt kérdés

Van egy férfi,akihez nagyon-nagyon vonzódom testileg is!! Őrült mód,de még csak képeket láttam róla, jó sokat,ő is rólam és fogunk is találkozni 2 hét múlva,csak elgondolkodtam,hogy miért nem tudok vele kapcsolatban "keményeket" fantáziálni,esetleg felizgulni?


Ha élőben is minden klappol majd,akkor ez változik majd bennem? Akkor már beindul magától a dolog és izgulni fogok rá?



Köszi

32 N

39 F


2018. júl. 19. 10:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Volt már neked komoly párkapcsolatot hús- vér emberrel, mert vannak kétségeim...

Amúgy meg csak az számít, hogy élőben milyen kisugárzása, vagy te mindig képekre szeretnél előbb felizgulni😀

2018. júl. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

anyám..pont azért kérdeztem,mert nekem eddig mindig élőben indultak meg a kapcsolataim....


de a kérdésem nem ez.

2018. júl. 19. 10:40
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet minden oke lesz,lehet hogy csalódás lesz...élőben minden kiderül majd...
2018. júl. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, van hogy a kép nem mindig adja vissza jól a valóságot.

Plusz nálam is volt meg van is olyan, hogy aki igazán bejön, azzal nem mindig tudom elképzelni milyen lenne a szex, nem tudom ez az érzés mitől lehet, másoktól is hallottam már ilyesmiről.


lehet eddig még nem jutottatok el oda, hogy szóba kerüljön a szex, előfordulhat, hogy ha mondana ilyesmiket, hogy hú de megdöngetne téged, akkor te is jobban bele tudnál gondolni a dolgokba :)

2018. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

" Plusz nálam is volt meg van is olyan, hogy aki igazán bejön, azzal nem mindig tudom elképzelni milyen lenne a szex, nem tudom ez az érzés mitől lehet, másoktól is hallottam már ilyesmiről.



lehet eddig még nem jutottatok el oda, hogy szóba kerüljön a szex, előfordulhat, hogy ha mondana ilyesmiket, hogy hú de megdöngetne téged, akkor te is jobban bele tudnál gondolni a dolgokba :) "



ezt nagyon eltaláltad

2018. júl. 19. 11:17
 6/13 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben és borzasztóan beindultam és benedvesedtem a képek láttán is.
2018. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
akkor mégsem voltál hasonló helyzetben.
2018. júl. 19. 11:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Hidd el, amikor a fogával húzza le a bugyidat és megnyalja a csiklódat az tetszeni fog. Ne aggódj. De már nem tinédzserek vagytok, hogy húzd halaszt ezt a dolgot.
2018. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

remélem is,hogy arra már izgulni fogok :)


egyébként nincs szó halogatásról,nem tudom,hogy merült fel...2 hete beszélgetünk, 2 hét múlva találkozunk.Normális ütem.1 hét után meg találkozzon az,akinek 2 anyja van.

2018. júl. 19. 11:35
 10/13 anonim ***** válasza:

esetleg még az is lehet, hogy nem akarod előre beleélni magad a dologba, mert nagyon csalódott lennél ha valami miatt nem lenne köztetek szex.


de tényleg lényeg hogy amikor személyesen eljuttok mondjuk a csókolózásig akkor induljon be nálad valami. aztán lehet annyira beindulsz hogy rögtön elsőre azt kívánod hogy ott rögtön magáévá tegyen :)

2018. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!