Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ezért lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezért lehet büszke ez a nő?

Figyelt kérdés
[link]
2021. ápr. 9. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy fétist elégít ki, és abból él. Nincs ebben semmi különleges.
2021. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Talált egy piaci rést, amiből meg tud élni. Erre szerintem nem kell büszkének lennie, de nem is kell szégyellnie. Egyszerűen élt egy lehetőséggel, amivel nem kevés pénzt keres.
2021. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mire legyen büszke, arra hogy k.rva? Talált egy piaci rést, specializálta magát a BDSM egy speciális ágára ebből keresi a kenyerét.
2021. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4.-nek.


Miért lenne K? SZÓBAN aláz.


Én ingyen is megteszem sok emberrel, de ha még fizetnének is érte, már dúsgazdag lennék.


Őszintén!


Ha NEKED, adna valaki 10.000 forintot, hogy hangosan kimond rá, hogy impotens lúzer, nem megtennéd?

(Tudom, nem vagy rászorulva, mert 5 diplomád, és havi 45M forint bevételed van bitcoinból.)

2021. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!