Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez túl ritka perverzió ahhoz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez túl ritka perverzió ahhoz, hogy partnert találjak hozzá? 24/N

Figyelt kérdés
Azt szeretem a legjobban, ha egy férfi a mellbimbóim szopogatja. Akár inden nap órákig el tudnám viselni, de sajnos nem nagyon merem ezt felhozni ismerkedésnél, félek, hogy emiatt elutasítanának.

2021. ápr. 9. 14:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon sok férfi szereti ezt.
2021. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha neked a férfiak 95%-a aki szereti a melleket kényeztetni ritkának számít akkor tényleg nehéz lesz partnert találni...
2021. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%

Nem rögtön az ismerkedésnél kell ezt felhozni. De sok férfi partner ebben sztem, csak válassz türelmesebb kedvesebb pasast, biztosan megteszi Neked. :)


34F

2021. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Nos abból kiindulva, hogy a mell az elsők egyike amit egy férfiak megnéznek egy nőn...meg amúgyis ha voltál már pasi 20 méteres körzetében 10 másodpercnél tovább, tudnod kell, hogy imádjuk a női melleket. Imádom ruhán át, melltartón át, vagy csupaszon simogatni, fogdosni, markolászni. Abban a percbe, hogy lekerül csajom melltartója, azonnal rácuppanok a melleire. És kétlem, hogy sok férfi lenne aki ne így viszonyulna a női mellhez mint én. Szerinted problémát jelentene egy hetero férfinak ha igényelnéd, hogy foglalkozzon a melleiddel? Ugye? Szerintem sem.
2021. ápr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
29%

Én szívesen benne lennék egy ilyen kapcsolatban, heti 2-3 alkalommal átmennék hozzád pár órára szopogatni a cicid :D


26/F (budapesti)

2021. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
De jó lenne :) De sajnos messze lakom, pécs mellett :(
2021. ápr. 9. 14:49
 7/31 anonim ***** válasza:
66%

:D Én is szívesen szopogatnám, addig amíg csak szeretnéd, felváltva, gyengéden aztán jó erősen :)


34F

2021. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
25%
Az sajna messze van, pedig én is szívesen kényeztetném a melleid. Méret tekintetében amúgy hogy állsz?
2021. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
25%
Pécs hozzám csak 100 km. 🙂 S imádom szopni a bimbiket. F
2021. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
17%
Hát ez kb apró perverzió...
2021. ápr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!