Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csapatsportnal nalatok mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csapatsportnal nalatok mennyire gyakori hogy borotvaljak a nemi szervuket a tarsaitok? Vagy mi a helyzet ilyen teren ?

Figyelt kérdés

Csapatsportoknal nyilvan az ember meccs utan egyutt zuhanyzik a tarsaival meg siman latjak egymast meztelenul az oltozoben stb. Nekem nagyon szoros ott lent de egy ket vicces beszolas mellett se ereztem sose hogy ez ciki lenne, pedig nalunk a 14-15 emberbol kb 1-2 hagyja meg szorosen es sokan csupaszok.


Most viszont elkoltozunk es egy masik csapathoz fogok kerulni mar meg is van a fix es jovo heten lesz edzes meg bemutatkozas. Szerintetek leborotvaljam (meg sose borotvaltam meg semmi) vagy ez nem fontos? Nyilvan alapesetben nem de tudjuk hogy sok helye milyenek a fiatalok egymassal.


Nalatok milyen a csapat ilyen teren ?



2021. ápr. 9. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok benne semmilyen csapatban, de szerintem esetleg annyit megtehetsz, hogy egy kicsit rövidebbre vágod a szőrt.
2021. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Női kézilabda csapatban kb 4 nő nem csupasz. Azoknak is fazonra igazított.
2021. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem szard le másoknak milyen vagy mit mondanak a tiedre. Legyél úgy ahogy neked kényelmes és tetszik:)
2021. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
A #3-nál a pont.
2021. ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

röplabdázok, nálunk a többségnek fazon van, 2 csajnak szőrös teljesen

N

2021. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Tyuuuu hát ez nagyon komoly😂😂😂😂😂
2021. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Biztos, hogy vadidegenek kedvéér és véleményéért nem vágatnám.


Amúgy nem tudom, de én sosem láttam a társaimét pedig nálunk sem volt zuhanyfüggöny, de megoldottuk, hogy ne lássanak.

2021. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Két férfi barchobázik:

-Szőrös?

-Nem.

-Akkor sör.

F

2021. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Vágd vissza rövidebbre! Látszon rajta hogy ápolt! Nyugi, meg fognak nézni tutira xd fiú öltöző az ilyen😂
2021. ápr. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
szerintem is vágd vissza géppel rövidre , mégis ápoltabbnak néz ki.
2021. ápr. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!