Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak nektek volt már hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek volt már hogy egy csúnyább lánnyal mégis nagyon jó volt a szex?

Figyelt kérdés
Mit csinált?

2021. ápr. 10. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt bizony! Az arca nem volt szép a lánynak, de valami végett iszonyúan kívántam a testét. Az viszont számomra nagyon izgató volt. Ezáltal a szex is nagyon jó volt vele.

48Ffi

2021. ápr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazán csúnya lánnyal sosem szexeltem, mondjuk átlagosnak. És igen, nagyon jó volt vele is a szex, pedig külsőleg az ellentéte volt az én ízlésemnek. De a legjobb azért egy ízlesemnek is megfelelő, mindenki által bombázónak tartott csajjal volt :)
2021. ápr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen, és azzal fogott meg, hogy amint kettesben maradtunk vagy is felmentem hozzá és látta hogy valószínű hogy lesz valami, úgy felengedett, és borzasztó kedves volt, sőt amint kiderült rég be akart cserkészni mert szép nyári este volt és készült sangriával is amit tudja hogy kedvelek.. Nem "úgy" sajnáltam meg, de elkezdte hogy ő tudja hogy nem egy főnyeremény volot egy pici testi hibája de olyan kevesen értik meg hogy ő is vágyik a közelségre a társaságra és a szexre is. És olyan lelkes volt, és másnap reggel nem ért csalódás akkor sem lett belőle sárkány.
2021. ápr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen együtt lennék ilyen lánnyal szerintem össze is jönnék vele ha olyasmi stílus lenne mint amit le írt a 3-mas
2021. ápr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!