Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire ügyeljek, ha kb fél év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire ügyeljek, ha kb fél év kihagyás után ma komoly esély van arra, hogy szexelni fogok?

Figyelt kérdés

Nem kicsit izgulok.. van egy nő, akivel pár hete írogatunk, megvan a szimpátia, és egymás iránt a nyitottság.

Ma délután 4-kor feljön hozzám, "teázni, és filmezni". Benne van az is, hogy itt tölti az éjszakát.

Sajnos fél éve nem szexeltem, ezalatt csak a maszturbálás jutott, illetve néha 1-1 szexchat is "becsúszott". Félek, hogy "élőben" túl gyorsan el fogok menni... tartok tőle, hogy csalódást okozok, holott valóban szeretném, ha Ő is jól érezné magát.


Mire ügyeljek? Hogyan tudjam az izgalmat kezelni? Építő jellegű tanácsokat, tippeket kérek, melyeket előre is köszönök!


Elvált, 37 éves férfi



#szex #izgalom #minél tovább #élvezet Neki is #másik örömére is
2021. ápr. 10. 12:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én is drukkolok neked, és nagyon kíváncsi vagyok hogy alakult!

Sok sikert!!!! 🙂

2021. ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

De cuki vagy, hogy ezen aggódsz.


Sok sikert! 😉


N

2021. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Kedves hozzászólók, köszönöm a tanácsokat, jelentem, sikerrel jártam.😁🙏


Naaagyon nehezen indult a dolog, de végül neki és nekem is jó volt. Voltak persze bénázások.. kiderült, Ő még nálam is régebben volt együtt férfival. Behatolás előtt orgazmusig nyaltam a punciját, nekem az izgalomtól alig állt fel, és szerintem gyors is voltam, miután beraktam neki. Egy gyorsított, kapkodó menet fért bele, mert 10-re haza akart érni.


Abban maradtunk, hogy néha összejárunk. Komoly kapcsolatot egymással nem tervezünk, kvázi barátság extrákkal viszony lesz.

Remélem, tudjuk magunkat tartani a megbeszéltekhez.

2021. ápr. 10. 22:19
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok. Ez az. Hamar összeszoktok majd és orbitális baszások hada érkezik. Hajrá. 🙂 Qrd keményen a hölgyet, mert jár nekik is az élvezet. 😃🤟


#2 voltam.

2021. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#2-es, illetve #14-es: köszönöm szépen a gratulációt. Remélem, így lesz! Nagyon jó volt nyalni, főleg, hogy hát a hölgy is készült (csupasz nunival)... 😁 Az biztos, hogy megadom, ami jár neki és amit enged.😃🤘
2021. ápr. 10. 23:09
 16/16 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok privátba írni, de örülök hogy jól alakultak a dolgok.


12

2021. ápr. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!