Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elhagynátok a párotokat mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotokat mert nem hajlandó az orális szexre?

Figyelt kérdés

Van egy párotok akivel jó az összhang, csak egy gond van: nem hajlandó az orális szexre. És mivel nektek ez fontos, így elgondolkodtok azon, mi legyen.

Persze Ő kapja, de viszonozni nem akarja, semmiképp.

Tehát mi fontosabb: hogy legyen orális szex, vagy ne legyen egy amúgy jó kapcsolatban, de akkor egész életetben sóvárogni fogsz utána?!


Egyébiránt ez a probléma túlmutat azon amit leírtam. Ugyanis ha én hajlandó vagyok neki megtenni, de tőle nem kapom vissza, felmerül a kérdés hogy tényleg szeret-e engem önzetlenül vagy csak azt mondja?!


2021. ápr. 10. 14:30
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

"És azt lehet tudni miért nem csinálja?"


Nem. Csak annyit mond nem szeretné. Így a részéről le is van rendezve, addig amíg újra nem próbálkozok, persze eredménytelenül.


"másnak megtette?"


Ezt így sosem kérdeztem meg tőle, de nem tudnám elképzelni hogy valaha meg tette másnak.

2021. ápr. 10. 15:02
 12/25 anonim ***** válasza:
85%
Én össze sem jöttem volna vele. F35
2021. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
96%
kérdezd csak meg. ha a mi közöd hozzá kérdést kapod, ennél már nem lehet egyértelműbb.
2021. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ. Ha rendes más téren, akkor nem.
2021. ápr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
42%

"A szeretőm a férjét sose szopta le. Engem meg imádott szopni."


Vagy simán nem egy buta nő, és tudta, hogy jó húzás a részéről, ha ezt mondja neked.


És nem vennék rá mérget, hogy ha egyszer esetleg kiderül a kapcsolatotok, akkor a férj meg nem azt fogja hallani, hogy volt ugyan ez meg az köztetek, de téged sose szopott le.

2021. ápr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Tudjátok, csak megfordult a fejemben hogy ha én jót akarok a páromnak és szeretném hogy jól érezze magát, akkor megteszem neki. Semmibe nem telik és én is élvezem ahogy örömet okozhatok. Na de milyen lehet egy olyan ember aki nem így gondolja? Talán nem akar örömet okozni?

A múltkor együtt voltunk és kicsit elkezdtem "gyorsabban dolgozni" rajta, erre lecsitított hogy lassan csináljam, mert az neki jobb, és nekem is jobb. Ezen a legutolsó mondatán kicsit felkaptam a fejem: nehogymár ő akarja eldönteni helyettem hogy nekem mi jobb.

Tényleg, már sokat gondolkodtam ezen a kapcsolaton. Sajnos csak az tart mellette hogy véleményem szerint kapcsoaltfüggő vagyok, és tudom hogy ez nem jó de egyszerűen nem tudok kilépni belőle mert félek attól hogy egyedül maradok hátralevő életemben.

2021. ápr. 10. 15:33
 17/25 A kérdező kommentje:
Máshogy/máshol, másvalakinek nem tudom kiadni a belső dolgaimat, ezért írom most itt le nektek. Nem picsogni akarok, de muszály kiadnom.
2021. ápr. 10. 15:35
 18/25 anonim ***** válasza:
87%
Én bele se megyek egy ilyen kapcsolatba, mert annak hosszú távon nincs értelme. Vannak igényeim, mint pl. leszopjon egy csaj. Ha ezt nem adja meg, akkor megyek máshoz. Így meg értelmetlen a kapcsolat.
2021. ápr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. az első kapcsolatom után sokáig nem voltam hajlandó az orálra. Annyira rossz volt. A 3. párom oldotta fel a gátlásaim ezzel kapcsolatban, hogy nem úgy éreztem, hogy engem ezzel meg akarnak alázni, hanem tényleg egy kölcsönös örömszerzési forma. Ezért kérdéses, hogy mi az amiért nem szeretné. Van-e valami komolyabb oka? Mert azon lehet segíteni, ha megértő a partner.
2021. ápr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
70%

Figyelj nem tudom az orál elég alap dologna szàmít a szexben szerintem. Végülis nem extrém fétiseket akarsz vele megélni, hanem egy sima oràlt

Hozzáteszem én pl a nyalást nem szeretem. Én gondban lennék, ha olyan férfivel kerülnék össze aki imádja csinálni. Volt már aki szerette csinálni de dlfogadta hogy én nem akarom. Viszont én hajlandó lennék kompromisszumra és ritkàn be is vállalnám. Volt is ilyen. Akkor ott tényleg nem volt rossz tehát nem csak nesze csináld legyünk túl rajta típusú hozzáállásom volt, szerettem volnamegadni az érzést és jó volt nekem is hogy a másiknak örömet okozhattam. Viszont mindenszexnél vagy gyakran nem igazán esne jól.

Szóval ezzel csak azt akarom mondani, nem tudom mit mondott a párod mi az oka hogy nem csinálja, de ha szeretek valakit legalább kompromisszumra próbálok törekedni. Nekem nem férne bele havalaki ennyire makacsul elutasító.

Szopásnál gyakori indok szokott lenni hogy a nő undorodik a spermától vagy magától a pénisz szájbakerülésétől, illetve hogy maga az egészet megalázónak érzi. Én szerelemben egyiket se érzem validnak. Akit szeretek attól nem undorodok és nem gondolom hogx bármivel is megalázna ill ha kedvére teszek azzal megalázom magam. Ergo nekem ezek az indokok nem igazán elfogadhatóak. Vagy elfogadom, de akkor szinte biztos hogy nem szeret:) ez a másik lehetőség

Egyedül te tudod eldönteni mennyire fontos ez neked és lehet e ez szakítóok számodra

N

2021. ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!