Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elhagynátok a párotokat mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotokat mert nem hajlandó az orális szexre?

Figyelt kérdés

Van egy párotok akivel jó az összhang, csak egy gond van: nem hajlandó az orális szexre. És mivel nektek ez fontos, így elgondolkodtok azon, mi legyen.

Persze Ő kapja, de viszonozni nem akarja, semmiképp.

Tehát mi fontosabb: hogy legyen orális szex, vagy ne legyen egy amúgy jó kapcsolatban, de akkor egész életetben sóvárogni fogsz utána?!


Egyébiránt ez a probléma túlmutat azon amit leírtam. Ugyanis ha én hajlandó vagyok neki megtenni, de tőle nem kapom vissza, felmerül a kérdés hogy tényleg szeret-e engem önzetlenül vagy csak azt mondja?!


2021. ápr. 10. 14:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Én igen, mivel nagyrészt csak úgy tudok elélvezni.

20l

2021. ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Én el.

Azért ez nem egy hű de nagy igény. Ha már ez nem megy nem vagyunk kompatibilisek, pont.

2021. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
18%
el, mert az ilyen okkal nem csinálja, a rendkivül nagyon vonzó ismeretlen embernek pedig azonnal.
2021. ápr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
És azt lehet tudni miért nem csinálja?
2021. ápr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

A szertőm a férjét sose szopta le. Engem meg imádott szopni.


Szóval igen, elhagynám, de nem azért mert anélkül nem tudok meglenni.

Ha tudnám hogy soha senkit nem szopott le akkor nem hagynám el.

2021. ápr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

Lehet hogy egy tróger , de azért nézz a tükörbe te is.

Én a legtöbb barátnőmnek csináltam és csinálom, de volt olyan hogy nem tudtam neki mert olyan kellemetlen szaga volt.

Az is igaz hogy ezért én hagytam ott.

De nyilván ebből úgy is szakítás lesz.

2021. ápr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Az én párom amúgy nem r¡banc, ő kérek-perec kijelentette, sosem fogja nekem megtenni. Meg merem kockáztatni, senkinek nem tenné meg soha. De nem is ez a lényeg, hanem hogy az egyetlen embernek kellene csak megtenni, akit állítólag szeret. Senki másnak. De nem hajlandó rá, pedig annyira odaadóan csinálom neki, hátha viszonozza egyszer, de 3 év alatt sem sikerült eredményt elérnem.

Sokszor azt érzem, csak azért vagyok neki hogy legyen mellette valaki, de ennyi.

2021. ápr. 10. 14:44
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
A teljes szexuális élet ugyanúgy hozzátartozik a jó párkapcsolathoz mint az érzelmi/lelki oldal. Szóval neked kell elsődlegesen eldöntened, hogy mennyire van szükséged az orálra. Mondjuk az utolsó mondatodból ítélve ("Sokszor azt érzem, csak azért vagyok neki hogy legyen mellette valaki, de ennyi.") olybá' tűnik, hogy van azért más gond is.
2021. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csinálja, de igényled, akkor nem illetek össze. Csak feszültség lenne belőle, és valószínűleg megcsalás is egy idő után, ha találsz olyat aki megadná ezt neked. Szerintem is alap oda vissza, én nőként is elhagynám a partnerem, ha nem lenne hajlandó csinálni. Szerintem ha 3 év alatt nem volt rá hajlandó, akkor ezen nem lehet változtatni.
2021. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%
másnak megtette?
2021. ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!