Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elhagynátok a párotokat mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotokat mert nem hajlandó az orális szexre?

Figyelt kérdés

Van egy párotok akivel jó az összhang, csak egy gond van: nem hajlandó az orális szexre. És mivel nektek ez fontos, így elgondolkodtok azon, mi legyen.

Persze Ő kapja, de viszonozni nem akarja, semmiképp.

Tehát mi fontosabb: hogy legyen orális szex, vagy ne legyen egy amúgy jó kapcsolatban, de akkor egész életetben sóvárogni fogsz utána?!


Egyébiránt ez a probléma túlmutat azon amit leírtam. Ugyanis ha én hajlandó vagyok neki megtenni, de tőle nem kapom vissza, felmerül a kérdés hogy tényleg szeret-e engem önzetlenül vagy csak azt mondja?!


2021. ápr. 10. 14:30
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

#19, próbáltam rá jönni, de sosem tudtam kicsikarni belőle választ, csak annyit amit fentebb írtam: nem szeretné. Amúgy meg, még ki sem próbálta, tehát azt sem mondhatja hogy rossz lenne, így erre nem foghatja.

Én igyekeznék kölcsönösen hozzáállni, de ez a részéről nincs így. Inkább ilyen "ha megrohadok sem csinálná sosem" az ő álláspontja, de azért maradjak mellette és szeressük egymást.

2021. ápr. 10. 16:05
 22/25 A kérdező kommentje:
#20, próbáltam hogy egy ideig nem gondolok rá, és sikerült is egy darabig elhessegetnem a dolgot, de valahogy mindig újra és újra előjön. Már az is elég ha meglátok egy szép nőt az utcán és elképzelem vele. Szóval mindig felüti a fejét a gondolat. Nem tudok szabadulni tőle és attól félek ez komoly frusztrációhoz vezethet. Közben arra is gondolok vajon mást épp hogyan kényeztet a párja íly módon, én meg itthon "szenvedek".
2021. ápr. 10. 16:11
 23/25 A kérdező kommentje:
És persze itt jön elő megint, ha elfogadom hogy nem akarja, akkor lehet hogy nem szeret. És akkor pedig egy hazug kapcsolatban élek.
2021. ápr. 10. 16:12
 24/25 anonim ***** válasza:
61%
Nem hagynám el, de azért azt körül járnám hogy miért nem is próbálja meg velem, ok lehetett rossz tapasztalata de nem velem, .
2021. ápr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 hun_74 ***** válasza:
100%
Mondjuk mivel nekem igényem van az orális kényeztetésre, ezért én alapból össze sem jönnék hosszú távra egy olyan lánnyal, aki erre nem hajlandó.
2021. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!