Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmennétek egy gyakoris házi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek egy gyakoris házi szexbuliba?

Figyelt kérdés

Természetesen minden csak kölcsönös szimpátia alapján menne és nem kötelező szexelni.

Csak őszintén!



2021. ápr. 10. 21:52
1 2 3
 11/28 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Voltam már gyakoris nem szex bulin.:)
2021. ápr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

8as,

Azért mert az érdekel hogy az itteni emberek mennyire nyitottak erre.

És itt pont tele van az oldal amatőrökkel köztük sok 18-20 éves lánnyal akiket érdekelne, de még ők sem biztosak benne. Ők nem regisztrálnak goldengate-re mert nem céltudatosan ezt keresik.

Egy ilyen házi buli számukra kapudrogként funkcionálna ( vagy rá jönnek hogy nem jön be nekik és csak buliznak egyet).

2021. ápr. 10. 22:16
 13/28 anonim ***** válasza:
66%
nyilván olyanokat kell meghivni akik válaszolnak, mert ők ugye sosem a gyakori alja népe, csak szerintük az mindenki a gyakorin :D amugy te F vagy ugye?
2021. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Most ezt nekem írtad?

Én pasi vagyok, természetesen.

2021. ápr. 10. 22:32
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Segítek: ha szexbulit akarsz menj le egy swinerbe.


A neten, társkeresőkön, fórumokon stb. szerveződő "szexházibulik" a következőképpen szoktak kinézni. 100-ból 99-et egy szóló pasi "szervez" aki azt gondolja mert a lakását felajánlja bulihelyszínnek máris dőlni fognak a párok, csajok és terülj-terülj asztalkám lesz. Nem fognak, eleve kudarcra ítélt történet, lásd miért:


Még ha egy pár is hirdeti meg, akkor is jelentkezni fog arányaiban 95% szóló pasi és max. 5% pár, szóló lány. Aztán a szóló pasi érdeklődők 99%-a már nem fog megjelenni, de lesz olyan idióta (nem is kevés) aki előre képeket akar kunyerálni a résztvevőkről, meg kívánságműsort rendez hogy ő mit akar csinálni. S nemhogy többesben, de még nővel sem volt túl sokszor az életében. Még aki be is jelentkezik telefonon abból is 10-ből 1 ha elmegy.

A jelentkező párokból, szóló lányokból a kamusok lemorzsolódnak. Aki marad azt az érdekli hányan lesznek és milyen arányban, korcsoportban. Ugyebár az egészet látatlanban leszervezni eléggé komplikált. Vissza fog táncolni a 80%-a ha úgy érzi, hogy rajtuk kívül nem nagyon lesz pár, lány. S rövidre zárja a dolgot "jelentkezz ha megvannak FIXEN a résztvevők hányan, milyen arányban, s majd eldöntjük elmegyünk-e". Ha úgy érzik lufi az egész akkor nem mennek el. Ha elmennek és azt látják rajtuk kívül szinte senki pár, lány, csak a házigazda, meg esetleg pár lúzer pasi aki sosem volt többesben akkor fogják magukat és 15 perc múlva (se) eljönnek. Belefutnak pár ilyen történetbe utána már nagyívben kerülik az ilyen "bulikat", lesz rutinjuk kiszűrni őket.

2021. ápr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kanos hetero pasik lennének úgy 50%-ban, meg kb 15% bi pasi, 10% meleg pasi, a maradék 25% kb felé csak belesne, de csak inna, csevegni, hazamenne, a másik fél fele lenne nem olyan szép, de szódával elmegy nők, a másik fél pedig szép nők.

A buliból nagy melegedés lenne, sok homoszexuális aktussal, lenne néhány hetero pár is, de inkább az alkohol, mint a vonzalom diktálná az emberek cselekedeteit.

Max úgy tudnám elképzelni ennek a működését, hogy valaki készít egy privát fb csoportot, ide belinkel egy kérdést, hogy "Ki állna készen egy szexpartira? Xy csoportba gyertek, ha benne vagytok!" aztán ott lehetne látni az ivararányt, megszavaznák az irányultságokat is, kinek mi van rendben (csinálni és látni is) lehetne vegyes buli (meleg, hetero, bi, Leszbi egyben) vagy szegregált, de egy full anonim buli, ahol nem tudni előre, kik mennek, lehet egy nagy csalódás lenne sokaknak.

2021. ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
#16 az Fb-s ismeretlenek szexpartit szerveznek buliknál 500-ból 1 ember megy el, az arányokat majdnem jól eltaláltad, leszámítva azt hogy tényleg szép nőt nem találnál, már az csoda lenne ha 1-2 "szódával elmegy" nő megjelenik látatlanban szervezett Fb buliban.
2021. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

#17

Számításba vettem az eltérő izleseket és a pasik kanossági szintjét és ez alapján lehet, hogy az ott lévő nők megszépülnének a szemeiben.

Viszont szerintem az nem tűnik reálisnak, hogy egy gyakorin hirdetett szexbuli fb csoportjába benne lennének 500-an. Egy idő után talán, de a kérdés kiírása után max ilyen 150-200 embert tudnék elképzelni.

2021. ápr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen hozzászólásokat látok itt egyes férfiaktól, még egy kávéra se ülnék be. Valószínűbbnek tartom, hogy megerőszakolnának, minthogy jól érezzem magam.
2021. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Azért csak kezd bejönni a papír forma, először azt hittem már hogy elromlott a gyakori. Szóval kezdenek többen lenni a pasik akik eljönnének, csajok persze nem.
2021. ápr. 10. 23:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!