Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmennétek egy gyakoris házi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek egy gyakoris házi szexbuliba?

Figyelt kérdés

Természetesen minden csak kölcsönös szimpátia alapján menne és nem kötelező szexelni.

Csak őszintén!



2021. ápr. 10. 21:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
valójában nem lenne ott senki, még te sem
2021. ápr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Egyébként én is sejtem hogy úgy van ahogy leírjátok.

Alapból úgy képzelem hogy jó lenne ismerni mindenkit, leginkább a megbízhatóság miatt. Érdekesség de én gyakoriról jópár csajjal beszéltem már, akit érdekelne ilyesmi. Talán nekik elhiszem hogy benne lennének ha tapasztalt és normális pasikból állna a társaság.

2021. ápr. 10. 23:03
 23/28 anonim ***** válasza:
56%
#19 nyugi nem erőszakolna meg senki, a GyK-n lévők többsége sima nethuszár a "mi van rajtad, snapen valami"-nál nem terjed túl a "tudományuk" :) (azaz el sem menne)
2021. ápr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
amig egy kötetlen sétára is félnek megmozdulni az emberek az elképesztő mennyiségű itéletük és negativ forgatókönyveik miatt, majd pont szexbuliba mozdulnának meg? ugyanmár
2021. ápr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
84%

Csakis olyanba, ha részt vennének azok a csajok/nők, akikkel itt a gyakorin privi v más app keretében összejött a szexchat/szexhívás.

Izgalmas lenne egymással szembenézni.

2021. ápr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sima gyakoris találkozóra sem. Rossz a tapasztalat a gyakorisok értelmi szintjét illetően. Hogy jönne el a magát fiúnak kiadó lány, vagy magát lánynak kiadó fiú? Ott fiú lenne vagy lány? Kezdjük itt. A gyakori nagyrészt erről szól, ebből sok értelmes nem lenne.
2021. ápr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
54%

Hasonló bajom van, mint az utolsó válaszolónak. Ha olyan lenne a korosztály, mint azt mondanák, és tuti normális emberek lennének ott, lehet benéznék eszegetni-iszogatni. Azt nem mondom, hogy tuti szexelnék, de bi vagyok, lehet egy nővel (én is az vagyok) ellennék, ha eléggé feloldom a gátlásaimat a sok szexelő ember és a pia hatására.

Csak szerintem ebből tényleg 30+-os emberek gyülekezete, pasi paradicsom, meg a különböző fétisek és enyhe elmebajok olvasztótégelye lenne, én viszont átlagos emberekkel beszélgetnék, iszogatnék, társasoznék, és, csak, ha nagyon párás a hangulat akkor szexelnék, de úgy se pasikkal, mert az nagy eséllyel fájdalmas+terhes is lehetek (részegen nem biztos, hogy észrevenném, hogy lehúzza az óvszert szex közben vagy, ha kilyukad a gumi)

2021. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Igen. F 42
2021. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!