Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi értelme van a kamu nyugtatá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a kamu nyugtatásoknak, bíztatásoknak? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Ha egy férfi sikertelen olyan mérete miatt, amin nem tud változtatni (pénisz vagy magasság), akkor is megy a kamu nyugtatás és bíztatás, pedig egy bizonyos méret alatt bármelyik esélytelenné teszi a kapcsolatra.


Pénisz méret: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita.. Pl ennél a kérdésnél nagyon jó kommentek vannak. Annak ellenére, hogy azt "kell" mondani, hogy a méret nem számít, mindenki tudja, hogy de. Nők szerint 17-18cm hosszú és 4,5-5cm vastag az ideális pénisz. Női és nem anonim vélemények. Hiába eltérő a női hüvely mérete is, másabb méret tartományról van szó. A férfiak pénisze főleg 10-20cm között van, szélsőséges esetben kisebb/nagyobb, de ez nagyon kevés. A nők hüvelye viszont inkább 15-20cm között van és egy kis százaléknak kisebb/nagyobb.


Magasság: Bizonyított tény, hogy egy férfi legvonzóbb tulajdonsága a magassága. Világhírű párkapcsolati szakértők szerint is a 180cm alatti férfinak baromi kevés esélye van a nőknél.


Nagyon sokat olvastam, tájékozódtam ilyen témákban, hogy milyen férfiak tetszenek a nőknek, hogy lássam, hogy mennyi esélyem lenne vagy miben kellene fejlődnöm. Több rossz dolog történt már velem életem során, mint amennyit a legtöbb ember átél és nem hiányzik még az állandó elutasítás is. Sok mindent elértem, amire büszke vagyok, viszont mindennél jobban szeretnék egy szerető feleséget, akivel boldognak élünk és nagyon rossz látnom, hogy bármilyen női véleményt olvasok a "tökéletes" férfiről, hiába van meg minden vagy majdnem minden belső tulajdonság, ami kell, egy kapcsolathoz kell a szex és a külső vonzalom is, ami a magasságom és a pénisz méretem miatt esélytelen. Nem szeretnék úgy együtt lenni valakivel, hogy nem én vagyok neki az ideális, csak beéri velem.



2021. ápr. 11. 13:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
71%
Igen, leszúrom, mert hogy lehet hogy én nem magas ként vakon, úgy hogy mondjuk olyan emberek között akik jól látnak sikerült komoly de lazább kapcsolatot is összehoznom, pedig amikor még jártam szórakozóhelyekre azt sem tudtam merre vagyok arccal... Gondolj bele, mennyire imponálhat egy nőnek ha a "leendő" pasi arra kéri hogy ugyan már igazítsa útba a férfi wc irányába, elvileg ez nem jó ajánló levél... És elárulom hogy nem a tánctudásommal hívtam fel magamra a figyelmet, hanem főleg nyáron vagy jobb időben akkor volt esélyem bármit is elkezdeni ha kimentünk a hely elé ahol beszélgetni is lehetett.. Én is akkor voltam a legkevésbé kelendő amikor sajnáltam és sajnáltattam magam, igen értek kudarcok is amikor végül aztán jött az este vége felé egy olyan pasi akinek mondjuk volt autója és a hölgynek ez vonzóbb volt, boldog ugyan nem voltam, mondjuk megittam pár Jágert és igyekeztem kibékülni a világgal, és fél órával a zárás előtt ilyen állapotban jött oda egy lány akivel aztán utána többször is találkoztunk.. Hidd el, ha valaki én megértelek, de az lenne az igazi ha te bíznál magadban, mert akkor tudsz egy szilárd alapon állni, és egy nőnek az "kell" hogy a férfi a biztonságot nyújtsa, de ha te folyton kételkedsz magaddal, így baromi nehéz lesz.. Igen, kell néha nyalogatni a sebeinket de nem túl sokáig, jön a jóidő, "húzzál" ki a természetbe, kirándulj, biciklizz, látod nekem ez kísérő nélkül nem megy és most a lezárás miatt nem könnyű ezt megszervezni de nem hat meg a dolog, jah és ne mindenáron akarj ismerkedni, ha egy lány kedves hozzád, akkor nem feltétlen kapcsolatot szeretne, csak jófej. Na fel a fejjel, és a poharad legyen mindig félig teli, és ne félig üres
2021. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
74%

Hát, akkor a világhírű szakértők, bekaphatják.

23 éves vagyok. 168-170cm magas.

Intim méret 16-17cm /4.5-5cm.

Soha nem volt problémám emiatt. Nem ignoráltak se a magasságom se egyéb méreteim miatt. Voltam már együtt magasabb nővel is. Több olyan nő ismerősöm is van akik simán szexelnének velem. Pedig nem vagyok sem gazdag sem ismert..es egy kiköpött David Beckham sem😀😀

2021. ápr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


#11 Neked külön köszönöm ezt a kommentedet, hogy valaki mást is tud az incelezésen kívül. Ritka ezen az oldalon.

2021. ápr. 11. 14:24
 14/30 anonim ***** válasza:
83%

"Világhírű párkapcsolati szakértők szerint is a 180cm alatti férfinak baromi kevés esélye van a nőknél."

Forrás?

2021. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, ha nem akarod, hogy incelnek nézzenek, ne viselkedj úgy, mint egy incel.


A farokméretre meg a magasságra való hivatkozás incel érv.

A valóságban ezek a dolgok egyáltalán nem olyan fontosak, hogy ezen múljon az, hogy valakinek lesz-e párkapcsolata.


Na, de ahogy gondolod, én nem akarlak téged bántani.

2021. ápr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
19%
A tinderen bóklászva azt tapasztaltam ,hogy a 45-55 éves hölgyek igen csak gyakran sőt több mint gyakran hozzák szóba a magasságot mint kizáró tényezőt s igen nekem is az csapódott le, hogy 175-180 cm felett kezdődik az élet, gondolom!!! az intim méret a második lépcső amit illik megugrani... :D Mondjuk hozzá teszem tényleg dekoratív hölgyemények vannak eladó sorban...
2021. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen magas vagy ?
2021. ápr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
173cm
2021. ápr. 11. 18:06
 19/30 anonim ***** válasza:
80%
Jajj már megint valamelyik a f@$zméreten pattog. Ember fogadd már el, akkora pöccsel születtél amekkorával. Kész. Ezzel kell beérned. Mindenki azzal boldogul amit kapott. Ha minden percet amit rinyálásra fordítasz azzal töltenél, hogy gyakorlott szeretőt faragj magadból, már a fél város meglenne...
2021. ápr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, túl sok energiát/időt fordítassz az elemzéseidre. Ha akarsz nőt, akkor a nő megszerzésére kell fókuszálni nem az ilyen véget nem érő analízisekre. Vagy tényeg annyira nagyon kicsi a farkad? Akkor írd már le legalább, hogy el tudjuk képzelni :)
2021. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!