Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 28 éves vagyok 17 éves a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves vagyok 17 éves a barátnőm egy hónap múlva 18, miért ítél el minket mindenki?

Figyelt kérdés
Miért nem lehetünk együtt nyugodtan? Szüzességem is ő vette el. Együtt vagyunk egy ideje. Ő családja is ellenzi enyém is. De mi közük hozzá? Felkoltozem ide Pestre vidékről. Nagyon megérte itt egymásra találtunk. Végre jó életem van. Igaz egy.garzonban lakom de nem gond. Jó nekem. Szerelmem is apja meg családja is elkapott. De nem lehet minket szét vasztani. Miért nem érti meg? Nagyon szeressük egymást. Egesz nap.egyutt akartunk lenni. Hugom is azt mondja gáz. Miért van mindeki ellenünk. Sajnálják a boldogságot.

2021. márc. 6. 19:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Mert nagy a korkülönbség és komolytalannak tűnik a külső szemlélőknek. Én is 28 vagyok és egy 18 évessel járok össze szexelni, viszont ez más.
2021. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De mi tényleg nagyon szerelmesek vagyunk. Akkor lennék még boldogabb ha majd itt lakna velem.
2021. márc. 6. 19:54
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

#1


Mert ez aztán nem komolytalan, hogy unalmadban egy 18 évest kefélsz...


Te se fogsz magadnak normális kapcsolatot találni, az is biztos

2021. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
Ja, én nemrég kúrtam egy 15 évessel. Senki sem jártatta a pofáját. 25F
2021. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%
Én 87 évesen 14 évessel kúrtam.
2021. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Jó tudni, hogy itt a GYK-n mindig ekkora korkülönbségek vannak egyes emberek között a szex terén...


Csak az a durva, hogy a valóságban nagyon nem ez megy... Vagy csak én gondolom így? 🤔

2021. márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
#3 én melyik részén mondtam azt, hogy komoly? Pont, hogy nem az, csakhogy a kérdező rendes kapcsolatról beszélt. Egyébként, akkor találok rendes kapcsolatot, amikor akarok. Szűz gyerekek véleménye pedig bem érdekel.
2021. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ítélném el. Ismerek idősebb férfit és nőt is, akik 15 éves agyiszinten vannak, és kifejezetten intelligens, értelmes, éretten gondolkodó 20 évest is. 26N
2021. márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

#7


Mégis csak egy "szexkapcsolatra" futja a te részedről. Ez a te szegénységi bizonyítványod. Aki normális, érett férfi az egy olyan kapcsolatot kezdeményez, ahol kölcsönösek az érzelmek és a megbecsülés, a szex pedig csak másodlagos, de szerintem nem csak én gondolom ezt így...

2021. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

10 év korkülönbség nem sok, és a lány is felnőtt nő, hivatalosan is az lesz nemsokára úgyhogy senkinek semmi köze hozzá.

Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja, aztán ha hibázik majd tanul belőle.

2021. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!