Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi értelme van a kamu nyugtatá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a kamu nyugtatásoknak, bíztatásoknak? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Ha egy férfi sikertelen olyan mérete miatt, amin nem tud változtatni (pénisz vagy magasság), akkor is megy a kamu nyugtatás és bíztatás, pedig egy bizonyos méret alatt bármelyik esélytelenné teszi a kapcsolatra.


Pénisz méret: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita.. Pl ennél a kérdésnél nagyon jó kommentek vannak. Annak ellenére, hogy azt "kell" mondani, hogy a méret nem számít, mindenki tudja, hogy de. Nők szerint 17-18cm hosszú és 4,5-5cm vastag az ideális pénisz. Női és nem anonim vélemények. Hiába eltérő a női hüvely mérete is, másabb méret tartományról van szó. A férfiak pénisze főleg 10-20cm között van, szélsőséges esetben kisebb/nagyobb, de ez nagyon kevés. A nők hüvelye viszont inkább 15-20cm között van és egy kis százaléknak kisebb/nagyobb.


Magasság: Bizonyított tény, hogy egy férfi legvonzóbb tulajdonsága a magassága. Világhírű párkapcsolati szakértők szerint is a 180cm alatti férfinak baromi kevés esélye van a nőknél.


Nagyon sokat olvastam, tájékozódtam ilyen témákban, hogy milyen férfiak tetszenek a nőknek, hogy lássam, hogy mennyi esélyem lenne vagy miben kellene fejlődnöm. Több rossz dolog történt már velem életem során, mint amennyit a legtöbb ember átél és nem hiányzik még az állandó elutasítás is. Sok mindent elértem, amire büszke vagyok, viszont mindennél jobban szeretnék egy szerető feleséget, akivel boldognak élünk és nagyon rossz látnom, hogy bármilyen női véleményt olvasok a "tökéletes" férfiről, hiába van meg minden vagy majdnem minden belső tulajdonság, ami kell, egy kapcsolathoz kell a szex és a külső vonzalom is, ami a magasságom és a pénisz méretem miatt esélytelen. Nem szeretnék úgy együtt lenni valakivel, hogy nem én vagyok neki az ideális, csak beéri velem.



2021. ápr. 11. 13:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
megvan, hogy TE mit akarsz hinni, ezeket kész tényekként, árnyalatok nélkül, eszetlenül kőbe vésett igazságokként kezeled...innentől veszett fejsze nyele az egész..
2021. jún. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
#21 Semmi nem azon múlik, hogy ki mit szeretne hinni.
2021. jún. 6. 09:05
 23/30 anonim ***** válasza:

ó dehogynem..... a saját tapasztalatomon és környezetemben látom, hogy egyáltalán nincsenek olyan hatalmas problémák, mint hiszed...komolyan mondom, itt rinyálsz a 170x centiddel....igen, előny a magasság, ugyan úgy, mint sok más külsőség is előny lehet, de basszus csak nézz szét az utcán, mennyi alacsony (nem, nem gazdag és még csak nem is adonisz) csávónak van barátnője.. a farokméretet meg szintén eszméletlenül túlgondolod, hacsak nem mikropéniszed van, nem ez lesz a jó szex, kapcsolat gátja


tényleg szedd össze magad, mert ezzel a hozzáálláss tényleg nem fogsz tudni felszedni senkit

2021. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
#23 Én még nem láttam olyat, amin a hit változtatna. Itt a gyakorin minden kérdés rinyálás. Nem rinyálok, hiába szeretnéd azt hinni. Nőt is alig látok 170cm alatt, férfit meg főleg. Akit esetleg mégis, azt egyedül sétálva. De látom te nagy szakértő vagy. Amúgy nem keresek barátnőt, szóval nem csoda, hogy nincs.
2021. jún. 6. 12:12
 25/30 anonim ***** válasza:
55%

igen, nagy szakértő vagyok, mert nem hordok szemellenzőt :D (ráadasul nő vagyok, akinek több hozzád hasonló magasságú pasival volt kapcsolata...és valamiért én az utcán is és baráti társaságomban is látok ilyeneket, micsoda csoda)


már ott gyanús a brutális eltorzított hozzáállásod, amikor azt írod, alig látsz nőt 170 centi alatt XD wtf


mindegy, ha neked jó ez így, még véletlenül se menj el pszichológushoz, aki segítene kijönni a rögeszméidből...

2021. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
"már ott gyanús a brutális eltorzított hozzáállásod, amikor azt írod, alig látsz nőt 170 centi alatt XD wtf" Gyere ide és számold meg, hogy hány 170cm alatti fiatal nőt látsz :) Nem fogsz sokat látni. Lehet, hogy ahol te laksz, ott sok van, de itt nem. Ez nem rögeszme, hanem ezt látom/olvasom. Olvasgass kicsit interneten is te nagy szakértő :D
2021. jún. 6. 15:59
 27/30 anonim ***** válasza:
A kamu nyugtatásnak, bíztatásnak is lehet értelme, meg az igaz nyugtatásoknak és bíztatásoknak is lehet értelmük. De itt úgysem tudod eldönteni a válaszokból, hogy ki kamuzik, ki mond igazat, tehát lehet hogy van egy csomó olyan aki azt írja amit tényleg gondol, és tényleg elég neki a kisebb péniszméret, vagy magasság. Ettől független még feltételezhetjük azt is, hogy igazad van és a nők nagyrészének, igenis számítanak a nagyobb méretek és a témában amiket olvastál, azok a cikkek valós statisztikákra és tényekre épülnek. Ha pedig ténylegesen szabályszerű, hogy a nők nagyrészének a nagyobb méretek számítanak, akkor kijelenthető az is, hogy vannak kivételek, (a kivételek mindig a szabályserűséget folytonosítják) amiből az következik, hogy simán lehet, hogy a válaszadók között volt olyan akinek tényleg elég a kisebb méret, így ők nem kamuztak. Viszont, mivel a válaszadók többsége írta, hogy elég neki a kisebb méret, ezért az is igaz lehet, hogy többségük hazudott. És, hogy miért hazudtak? Talán azért, hogy jobb színben tűnjenek fel, vagy, hogy több pontot szerezzen, mert sejtette, hogy felpontozzák érte, talán, hogy magának feleljen meg, talán poénból, vagy azért, hogy más nyerhessen ebből önbizalmat. Bármiért is tette, meg van a joga hazudni és sosem tudjuk meg, hogy miért hazudtak, vagy hogy mi volt az értelme.
2021. jún. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
#27 Ez nagyon jó komment volt. A kamu bíztatással nekem az a bajom, hogy szerencsétlen elhiszi, aztán csak pofára esés lesz a vége és simán okozhat lelki gondokat nála a folytonos elutasítás/megcsalás.
2021. jún. 15. 07:39
 29/30 anonim ***** válasza:
58%

Ismerek egy hapit, aki olyan kicsi, hogy 35-ös a lába! Gondolhatod, hogy nem magas, vagy széles a válla se.

De mégis sikere volt a nőknél a kisugárzása miatt. Szal, ha neked nem jön össze, akkor ott a belsőddel van valami, mert látok olyan bányarém nőket es ótvar faszikat párkapcsolatban, akikhez bottal se nyúlnék hozzá.

2021. jún. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Hu, ha mindig arra koncentralsz hogy miben van hianyod, akkor azt fogod sugarozni is kifele
2021. szept. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!