Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen fétisetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen fétisetek, perverziótok van ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 11. 18:06
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

20

Szuper, igazából erre voltam kíváncsi, hogy megértő-e a másik vagy akár partnerként is viselkedik ebben.

Férfi ilyen fétisekkel szerintem el is áshatná magát, ezért érdekelt, hogy nőként neked milyen.

Negatív tapasztalat esetleg a múltban volt ezzel kapcsolatban?

2021. ápr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
47%
17: az animalt is elmondtad neki, abban is benne van?
2021. ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
76%
Jaj, 17 helyett válaszoltam
2021. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
38%
Kedves 18-as. Ezek szerint mégus figyelemfelketés volt a cél. Ez olyan, mint a gyerekeknél a "van egy cukrod? Van, de nem adok" effektus. Ha nem akarok valamit a nagyvilággal tudatni, akkor le sem írom. Kérted, hogy nem kérsz privátot sem. Mit gondoltál? Azt, hogy senki nem fog írni? Mondjuk én biztosan nem, mert megértettem elsőre is, hogy nem szeretnél. De ez egy vicc 😉
2021. ápr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
64%

Amúgy akik lepontozták a válaszokat, azok miért tették?

Ez egy olyan kérdés, amire nincs jó válasz, teljesen szubjektív.

2021. ápr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
64%
Erre téged is lepontoznak. Hát en beszarok :D
2021. ápr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Bolcs_Elek ***** válasza:
56%

24-25-, azert lettel lepontozva, mert belealltal egy valaszoloba. Mi a fraszfene kozod van neked ahhoz hogy ki mit valaszol meg mit nem akar elarulni? Milyen alapon kered szamon?

Egy suttyo vagy azert lettel lepontozva. Nyilvan egy suttyo nem fogja fel hogy o az, ezert csodalkozol te is ra a lepontozasra.

2021. ápr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

27-es:

Én a 25-ös vagyok és nem értem miért címezted nekem is ezt a mondókádat. Én csak azt kérdeztem meg, hogy miért kell szubjektív válaszokat lepontozni, hisz pl. miért fáj valakinek, hogy Anonim X-nek a BDSM a fétise?

Én erre értettem.

2021. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 Bolcs_Elek ***** válasza:
81%
25 es 28 bocsanat. A valaszom egyertelmuen a 24 nek ment, csak hirtelen azt hittem ugyanaz irta mindkettot. Szoval meg egyszer bocs
2021. ápr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
39%
Na ide figyelj 27-es tökös legény! Először is ez egy olyan oldal, ahova az emberek választ adnak a kérdésre. Mellesleg nem én tettem szóvá, hogy ki van lepontozva, mert ez engem baromira nem érdekel. Nem fogok fejjel a falnak menni. Úgyhogy kisgyerek vegyél vissza a pofikádból és idd meg a kakaódat.
2021. ápr. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!