Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 év körüli lányok milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év körüli lányok milyen fura vagy kicsit beteg fétisetek van?

Figyelt kérdés

2020. júl. 20. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Anya fia videók izgatnak valamiért. :D Ennyi.
2020. júl. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Lábszex, de ez nem hinném, h beteg lenne, esetleg fura. (nem keresek rá partnert, az esetleges privátozók kedvéért...)
2020. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagyok lány, de elmesélem az egyik legdurvább dolgot, amit itt olvastam még sok éve, mert lányról volt szó. Egy srác kiírt egy kérdést, hogy van egy barátnője, minden ok vele, teljesen normális, leszámítva egyetlen dolgot. Egyszer ott voltak a srácnál, és otthagyta a barátnőjét a fotelben/kanapén, hogy addig nézze a TV -t. Ő addig elment lefürdeni, vagy valami ilyesmi, nem tudom már pontosan. Lényeg a lényeg, mire visszament a szobába, a barátnője az ő (azt hiszem használt), mármint a srác zoknijából ette a fagyit. O.o És nem emlékszem a folytatásra, de mikor a srác ezt szóvá tette, a csajnak ez tökre természetes volt, amit ő csinált. Én amúgy lábfétises vagyok, de ha lenne olyan csajom, aki használt ruhaneműből enne bármit is, akkor komolyan elgondolkodnék, hogy most milyen emberrel is vagyok együtt, és hogy mi számít perverznek. Ezt nem én találom ki, ez tényleg itt volt kiírva gyakorin sok-sok éve.
2020. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ddlg, apakomplexus (nem vagyok biztos benne, hogy ez fétiselnek számít-e)

Fenekelés, kéz fétis.

2020. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom az fetis e, de en azt imadom amikor bennem elvez el a pasi. Imadom erezni a meleg spermat magamban, es ahogy folyik ki 🤭🤭
2020. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha a melleimre élvez:) 23L
2020. aug. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Fiú ként írom. A barátnőmnek lábfétise van. Szereti szopkodni nyalogatni a lábamat meg még mást is. Meg szereti ha a mallére élvezek és szétkenem a farkammal rajta aztán ő pedig lenyalja a farkam.
2021. ápr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
idősebb pasik
2021. júl. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3


Lehet nem te találtad ki, hanem az eredeti kommentelő.

2023. ápr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!