Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ronda nő vagy egy egész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda nő vagy egy egész élethű mondjuk rá szexi gumi nő(ki melyikkel dugna)?

Figyelt kérdés
amennyit el utasítottak a guminőre szavazok
2021. ápr. 12. 08:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a ronda nő.
2021. ápr. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagyok szép se csinos de szexre igyis találok mindig egy pasit. Nem hiszem h sok pasi a guminőt válaszaná.
2021. ápr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hidd el a rondák közül van hisz úgy sincs esélyük
2021. ápr. 12. 08:18
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
LOL. Igazán ronda nő nagyon kevés van. Még az átlag alattiak is meg tudják úgy csinálni magukat, hogy a pasik 99%-ának megfelelnek. Ha leszeded a műszempillát, sminket, műkörmöt a plázaqvákról, a nagy részük max. 10/5. A másik meg, hogy a szépségnek kb az első héten van jelentősége, utána annyira megszokod az arcát, hogy max elélvezés után tűnik fel, hogy deronda, de ez is elmúlik amikor újratöltődik a teszto. Én dugtam egy időben egy kifejezetten ronda csajt, iszonyat jó volt az ágyban, bár a feje csúnya volt, de ettől még dugni jó volt vele. Barátok voltunk, ez is segített.
2021. ápr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Világéletemben rondának éreztem magam. Bár nyilván nem ezek a visszajelzések, viszont amikor pasik szólítanak le utcán, vagy csövesek qrváznak le, mert alakodat kiemelő ruhát veszel fel, akkor inkább csökken az önbizalom, nem pedig növekszik - tudom, hogy mindenki azt hiszi ez fordítva van, de a gyakorlatban ilyenkor inkább rettegés fog el, hogy mit fognak veled tenni, vagy úgy érzed parodizálnak.

Ennek ellenére nyilván normális srácok is próbálkoztak be, szóval a szépség igencsak relatív. Még ha csak szexre is kellenék valakinek, valamiért inkább választana engem. Ergo mások szemében nem vagyok kifejezetten ronda, vagy akár rondaságom is választanák a maszti vagy műnő helyett.


Nem igazán tudtam kifejezni magam, szóval egy katyvaszt írtam :D a lényeg, hogy szerintem a férfiak inkább válasszák a társat, a csoportos tevékenységet ilyen téren akár egy nem kifejezetten szép lánnyal is, mintsem egy műanyagot. És én nőként is azt mondom, hogy inkább egy ronda pasival szexelek akiben megbízok, mintsem műpénisszel. Bár arra sose gondoltam, hogy vegyek ilyen 500 ezres igényesen kidolgozott műférfit/gumiférfit :D valahogy akkor még inkább a béka segge alá menne az önbizalmam.

2021. ápr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Látom az élethű guminő az új savanyú talpszag már a Szexualitásban...
2021. ápr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5 te egy jó nő lehetsz és inkább a ronda pasi kéne ilyet sem halottam még mondjuk egy lakatlan szigeten talán el tudnám képzelni.


az önbizalmad meg ne fogyjon hülyék miatt(mondjuk ők is csak jó nők után fütyülnek,szólnak stb)

2021. ápr. 12. 08:44
 8/14 A kérdező kommentje:
pasi vagyok csak hogy ne kapjak 1 nél több privit
2021. ápr. 12. 09:45
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a ronda nő az egyenlő a kövér, idomtalan, bojlertestű nővel. Ha csak ilyen nőm lehetne, természetesen egy profin kidolgozott realdollt választanék. Ha fejre ronda, de a teste elmegy akkor szex lehet. Pont félórával ezelőtt dumáltam egy nővel, iszonyú ronda, hiányos a fogazata is, van vagy 50 éves, de szerintem tornázik, mert egész jó sege van. Naa, ezt pl simán dugnám, csak megcsókolni ne kelljen. Ott hajlongott, meg pucsított előttem, én meg azon filóztam, hogy hogyan raknám be neki, meg milyen p1nája lehet.
2021. ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es nekem talán még a molettebb nő is jöhetne ha normális lehet nem csak szexre
2021. ápr. 12. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!