Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyikék! Ha kortesbeszédet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyikék! Ha kortesbeszédet kéne mondani, hogy miért jó Önökkel a nemi élet, mit mondanának?

Figyelt kérdés

Miért jó egy férfinak, ha magukkal élvezkedik?

Maradok tisztelettel:


A plébános


2021. ápr. 12. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Nekem a szexuális élet része azon intimitás, amit a férfiak elsőre nem értékelnek. Az a fajta bensőség, amit csak komoly párkapcsolatban a fülig szerelmesek és egymáshoz ragaszkodók, szeretők tudnak csupán becsülni.

A szexuális kultúra fejlesztésével maga a szex is jobb lesz és az élmény is maradandóbb.

De ezt nem fogják megérteni a friss párok, akik non-stop dugnak (félreértés ne essék, ennek is megvan az ideje, és én is meg a párom is átmentünk ezen), vagy azok akik csupán szexuális kalandokat keresnek. Így felesleges is lenne beszéddel próbálkozni, mert feltételezem itt olyanokat kéne sorolni, minthogy mélytorok és szűkösség, és mittudomén, de én csakis romantikus dolgokat tudnék mondani.

2021. ápr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az a kortesbeszéd?
2021. ápr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A barátom tudja, mert kitapasztalta, másokat miért győznék meg erről? Én csak örülök, ha mondjuk szerinted rossz vagyok az ágyban, mert akkor kisebb eséllyel próbálkozol be te vagy más. Másrészt a jó szexhez kell az az intimitás és egymás ismerése, amit nyilván egy itteni válasz nem fog átadni.


Dehogy ne legyek bunkó és válaszoljak a kérdésre: viszonylag széles szexuális kultúrám van, amibe a sok póz és többféle izgatás ismerése tartozik bele. Alapvetően sok mindenre nyitott vagyok (szerepjátékok, eszközök), de vannak tabuim, és épp ezért tisztelem más határait is. Jó a kommunikációm és kifejezetten kedvezményező vagyok.


Ennyi, bár nem látom sok értelmét a kérdésnek továbbra sem, mert itt egy nő se azért ír, hogy eladja magát neked, mert arra vannak prostituáltak.

2021. ápr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah, hogy reklámozzam magam? Felesleges, aki tudja tudja és nem felejti el :)
2021. ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!