Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan éltétek meg az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éltétek meg az első szexuális együttlétet? El mertétek mondani a szüleiteknek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Rosszul. Gondoltam, hogy nem olyan fantasztikus, mint ahogy elhitetik az emberrel, de még annál is rosszabb volt. Főleg, hogy olyan fiúval történt, aki nem vonzott igazán (tényleg szerettem, de attól sajnos nem szépült meg).

Miért mondtam volna el a szüleimnek? Gondolom sejtették, hogy előbb-utóbb megtörténik, ha van barátom.

2021. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Mivel már 21 éves szűz lúzer pasi voltam, akire még a saját szülei is úgy néztek már az állapota miatt, mint egy Taigetosz-pozitív egyedre, ezért igen, elmondtam. Azt mondjuk nem mondtam el, hogy egy totálrészeg csajjal történt, aki még a saját ruháját is lehányta és úgy engedte meg, hogy hazakísérjem és nála aludjak - de hát na. Örültem, hogy végre jut valami. Aki koldus, az ne válogasson, nem igaz? Az éhhalál szélén álló számára a penészes kenyér is mennyei manna.
2021. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
persze mindenki álma hogy az anyának meg az apjának arról beszéljen hogy éppen tele élvezték az arcát vagy a fiú élvezte tele a lányét , vagy olyan rossz volt hogy sikonyált stb..
2021. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

semmilyen volt csalódtam

pedig szerelmes voltam

másnak nagy csokor virággal jött

mondtam h akkor most úgy csinálja h nekem is jó legyen vagy vége

hát sokkal jobban sikerült mint az első

2021. ápr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
17 voltam es nem mondtam el, mert itthon kimondottan utaltak azt a pasit es sokat veszekedtem veluk miatta. Nem allhattam elejuk azzal, h meg a szuzessegemet is elvette.
2021. ápr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Szar volt, de örültem, hogy túl vagyok rajta. Nem szerelemből történt, nem is vonzott a srác, csak kéznél volt. Butaság volt, mert szerelem nélkül azóta se élveztem soha senkivel. Szüleimnek nem mondtam, de mivel nálunk aludt a srác, sejthették.
2021. ápr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Mi vártunk a nászéjszakánkig, 20 éves voltam. Nem fájt és nem is véreztem, csak furcsa volt, feszített picit. Másnap délután már élveztem, azóta pedig egyre jobb és jobb. 😊 Házas voltam, nem kellett elmondanom. 😄
2021. ápr. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Anyám ki is herélt volna, hogy prostituáltnál voltam.
2021. ápr. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

Jaj én emlékszem, hogy olyanokon járt az agyam, "Úristen szexelni fogok, basszus megfognak d*gni, mindjárt megraknak, egy f*sz van bennem, tyűhatyűhatyűha, szexelek!!!!" Aztán majdnem eltörtem az akkori párom farkát, mert úgy nekilendültem, mint ahogy a felnőtt filmekben láttam... amúgy nem volt rossz, nem fájt, de nem maradt meg katarzisként sem.


Elmondtam anyukámnak, kb felzavartam az éjszaka közepén, hogy "MEGTÖRTÉNT!" Ő meg "Mi, mi történt?" Aztán lezártuk annyival, hogy egészségemre váljék.

2021. ápr. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!