Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belemennétek olyan kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek olyan kapcsolatba, amikor a férfi nős és gyereke van?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 13. 09:08
1 2
 11/15 ÉrettFfi ***** válasza:
26%
Egyeske! Nös volt a nő???
2021. ápr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem soha. Nem rondítok bele egy család életében, szerető nem akarok lenni, nekem komoly kapcsolat kell, nem egy bizonytalan.
2021. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#11 gondoltam lesz valami amit lehet keresni csak hogy bele tudjunk kötni a másikba. Javítom akkor a kedvedért, mert látom ez a tipikus magyar mentalitás itt is előjön. A hölgy férjnél volt. Tehát házas volt. Remélem a fétised így megvolt a mai napra. 🤷‍♀️🤣😂
2021. ápr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem. Egyrészt nem vonzanak a sunyi pasik, másrészt más nő használt fehérneműjét sem venném fel 90 fokon kimosva sem, nemhogy vele felváltva akarjak szexelni egy férfival.


Ízlések és pofonok, de nekem ez full undorító még gondolat szintjén is.

2021. ápr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
71%

Az összes szeretőm tudta, hogy nős vagyok... és belementek! Volt kapcsolatban élő, elvált, szingli is. Most, hogy belegondolok a többség kapcsolatban élt!

Szóval a válasz: sokan belemennek, de, hogy te mit tegyél azt neked kell mérlegelned!

2021. ápr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!