Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire imponáló egy nálatok akár 20 évvel idősebb férfi közeledése? Belemennétek egy ilyen kapcsolatba, vagy csak szex és más semmi?

Figyelt kérdés
2016. febr. 7. 12:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Fújjj
2016. febr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Persze, hogy imponáló. Csak általában nem a lányon múlik, hogy "csak szex" lesz belőle hanem a pasi akar "csak megfektetni". Na nem mintha fiatalabból nem lenne ilyen fajta.
2016. febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%

Csak szex jöhet bármikor.

18L

2016. febr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%

Nem vagyok az a típus, aki szexkacsolatokat létesít.

De komoly kapcsolathoz nem lenne akadály, ha idősebb. 10-15 év mindenképpen belefér, a 20 már nem biztos, de ez függ attól is, hogy hogy tartja magát.

2016. febr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%

A szüleim közt 9 év van apa javára és nagyon jól megvannak anyával, köszönik szépen.


Emiatt olyan maximum 15 évvel tőlem idősebb férfival én sem utasítanék el tartós kapcsolatot sem.


22/L

2016. febr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem meg az a hapsi elég beteg és nyomorult aki 40 évesen egy 20 évesre szemet vet. Én 29 évesen 25 alattival nem szívesen állok szóba, 20 alattit meg egyenesen kerülöm. Van egy egészséges határ amit +5-6 év a férfi javára a felett 10 éve már beteges. Nyomorultnak tartom az összeset és akármelyikkel találkoztam és az arcába mondtam, hogy pajtás nyomorult kis senki vagy még nem mert megütni. Sajnos pedig vártam az alkalmat, hogy önvédelem lehessen belőle. Egyet megkíméltem aki gyermekkori barátom volt. Ő 31 és 15 vagy16 éves kis csitrit kergetett és összejöttek. Megkíméltem, de csak ha minden egyes találkozásunkkor kikerül és átmegy az út másik oldalára. Így elviselem, hogy a környezetemben él... Ha pedig lányom születik majd és megtudom, hogy ilyen hulladék szar pedofil kutyák szemet vetnek rá, hát kiirtom a családját is neki. Sőt az összes hozzátartozóját elföldelem, biztos ami biztos ne szaporodjanak tovább, majd azt mondom belső hangra cselekedtem kapok pár évet és kész. Nagy dolog. :)
2016. febr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#6: itt elég komoly problémák vannak...
2016. febr. 7. 12:57
 8/19 anonim ***** válasza:
62%

6:

Nyomorult volt nagyapád, dédapád, ükapád, szépapád hogy legtöbbször 5-10 vagy több évvel fiatalabb nőt vett el?


Nyomorult volt a férfiak 95%-a az emberi történelemben hogy tőle 5-10-15 évvel fiatalabb nővel alapított családot, lettek gyerekei?


Ha mondjuk 35 éves leszel ne mondd már hogy inkább azt kívánod szüljön neked gyereket egy 35 éves nő, mint egy 25 éves.


(22/L)

2016. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16%
Jól van kislányom akkor hozakodj elő azzal, hogy a királyi családban egymást ke.félték és egymásnak szültek. Csak tudod ma nem azt a kort éljük. A normális az mikor van 5 év átlag különbség a párok között +-pár év, nem ám 15 meg 20. Retardált gyerek. Azért, mert sok kislányt az apja leszarja és vágyik a szeretetére, ebből apakomplexus lesz, majd pár hitvány hulladék szar 40 éves ezt kihasználva felhúzza a farkára, mert életképtelen és nem tud se randizni se megtartani egy érett hozzá illő nőt ez lenne a normális? Hol élsz te melyik világban? Majd akkor is ezt mond, ha egyszer lesz egy lányod akit 15 évesen 32 évesek akarnak megdu.gni meg 18-20 évesen 40 éves szarok csorgatják rá a nyálukat. Majd akkor nem ezt fogod mondani a kis 22 éveddel.
2016. febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%

Mindig is az idősebb pasikhoz vonzódtam, de azért ennek is megvan a maga határa és nálam max. 15 év, ami beleférne, a 20 év már sok lenne, tehát ha próbálna is közeledni egy ennyivel idősebb férfi, akkor oké, jól esne, de nem mennék bele semmibe. Nálam az már olyan korkülönbség, ami semmilyen szinten nem fér bele.

Ha azt nézzük, akkor kapásból az apám is lehetne és hát kösz, de nem.

2016. febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!