Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Tényleg nagyon zavaró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Tényleg nagyon zavaró és kiábrándító, ha együttlétnél többször fel kell állítani a pasi farkát?

Figyelt kérdés
Konkrétan a következőre gondolok: felizgulunk mindketten, aztán misszionáriusban szex. Ezután mondjuk 2-3 perces szünet, csókolózás, nyalás, romantikázás, és ezalatt nem marad teljesen kemény a péniszem, újra fel kell állítani a folytatáshoz. Ez nagyon kiábrándító?

2021. ápr. 13. 11:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%
Ha egy lánynak ez kiábrándító, akkor még éretlen, tapasztalatlan és nincs tisztában a férfi anatómiával.
2021. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

"De azt sem kiábrándítónak mondanám, hanem inkább abban kezdenék kételkedni, hogy én mennyire vagyok vonzó / jó a szexben :("

De ez nem attól van, hogy nem kívánom, vagy ilyesmi. Attól, hogy nagyon kívánok egy nőt, nem jelenti azt automatikusan, hogy betonkemény lesz a farkam.

2021. ápr. 13. 15:31
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
#4 cölöp? De jót nevettem. Aranyosan hangzik.
2021. ápr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem az lenne.

Persze, kell pihi, de minek kivenni? Tudok ám én is mozogni. Úgy is lehet lassan csinálni, hogy bent vagy közben csókolóztok stb.

2021. ápr. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy nem végig ugyanolyan kemény a szerszám egy egy órás együttlét alatt az teljesen normális.Ha kicsit puhább néha az nem gáz, csak ne lankadjon le annyira hogy teljesen bepuhul és szenvedni kelljen vele hogy újra felálljon. Sőt az a gyanús ha végig betonkemény és elmenni is alig tud. Na ekkor gyanús hogy egy bepotencianövelőzött nyomival hozott össze a sors. Vele ne tervezz hosszútávra mert pár év múlva már fel sem fog állni neki még gyógyszerrel sem.
2021. ápr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem, ez egyenesen izgató.
2021. ápr. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!