Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben? Belemennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 37 éves férfi, aki nagyon bejön nekem, én is neki, már az első pillanattól megvan a vonzalom. Többször is találkoztunk már, beszélgettünk csak. Én 24 éves vagyok, és a szex terén nagyon kevés tapasztalattal rendelkezem. Tulajdonképpen 1 ember volt az életemben, vele nem volt annyira jó a szex, bár ugye nincs mással tapasztalatom.

Ez a férfi felajánlotta, hogy lehetne köztünk ez-az, nem kapcsolat a korkülönbség miatt, az egyikünk részéről sem menne. Viszont bennem eléggé kettős érzések vannak... Félek, hogy emiatt ribi lennék és nem tudnék tükörbe nézni, másfelől hiányzik a testiség, izgat ez a férfi: jó dumája van, erős, határozott jellem, egyenruhás is, ami nekem nagyon bejön, idősebb, tapasztaltabb, kipróbálhatnék vele dolgokat(pl kocsiban, anál, jól szopni - igen, engem ezek is izgatnak lány létemre..). Egyszóval tökéletes lenne szerintem. De bennem van a félelem, hogy utána mi van, ha bűntudatom lesz....? De mi van akkor, ha azt bánom meg, hogy visszautasítom...?

Nem tudom mit tegyek.

Tudom, hogy 24 évesen nem ártana egyedül döntenem ilyen helyzetben, de sajnos itt bukik ki, hogy ennyi évesen kb 0 tapasztalatom van, nem éltem, mert mindig dolgoztam és mert mindig azon stresszeltem, hogy mi van ha megbánom, vagy valaki megtudja és ribinek fognak tartani...

Ti mit tennétek a helyemben? Volt már hasonló élményetek? Minden tapasztalatra kíváncsi vagyok!


Köszönöm a segítséget, további szép napot nektek! :)


2021. ápr. 13. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Az az helyzet, hogy te kell dönts.

Itt, ebben a kategóriában van egy csomó kiéhezett férfi, akik férfiúi szolidaritásból egyből rá fogják vágni a történetedre, hogy menj bele, mert szegény férfinak kell a kapcsolat - vagy felajánlják magukat privátba.


De minden érv vagy ellenérv ellenére te magad kell mérlegelj.

Én azt látom, hogy nem teljesen vagy biztos magadban, és szigorú is vagy (mármint magaddal szemben).

Azt szerintem nem kell mondani, hogy ettől nem leszel ribĐnc, mert 24 évesen tudod, hogy másoknak mennyi tapasztalata lehet, és hogy adott esetben mennyi kalandjuk volt/lehetett már.


Ha pedig úgy vesszük egy állandó szexkapcsolat még mindig jobb, mintha folyamatosan váltogatnád a partnereidet.


De fontos azt is tudatosítsd magadban, hogy ez csak szex. Ebből nem lesz kapcsolat azon okok miatt amit felsoroltál. Biztos vagy benne, hogy tudnál nem érezni szerelmet azok után, hogy a legintimebb kapcsolatba lépsz vele, amit eddig csak egy férfival értél el?

2021. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyannal szexelj aki nem csak hasznalni akar.

Az érzelemmentes szexből hiànyzik az ami a szexben a legjobb az intimitás.

Most csak az ösztöneid hajtanak.

Keress olyat aki komoly kapcsolatot akar nem csak a tested.

2021. ápr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A szexpapcsolat veszélyes mert ha beleszeretsz úgy fogsz szenvedni mint a kutya. Voltam ilyenben, annyit sose sírtam életemben mint akkor. Úgy mentem bele hogy nem leszek szerelmes de ez nem így működik.
2021. ápr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az itteni kiéhezett pasiktól kèrsz vélemènyt akkor biztos lehetsz abban hogy olyan vàlaszokat kapsz aminek semmi köze a valósàghoz.
2021. ápr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, mentek a zöld kezek! :)

Akkor tényleg jobb, ha ezt még 1-2x átgondolom magamban..

2021. ápr. 13. 14:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Eldönteni nem tudjuk helyetted, mert a TE életed. Maximum pro-kontra érveket tudunk mondani.

Pro: senkinek semmi köze hozzá hogy 1, 5 vagy éppen 50 partnered volt. Sem a szomszéd Margit néninek, sem a kollegáidnak, sem a környezetednek, sem senkinek. A TE ÉLETED, rajtad múlik hogy éled. Tapasztalsz, a tapasztalatokat szintetizálod magadban, levonod a tanulságot, "fejlődsz".

Kontra: ha beleszerelmesedsz olyanba aki már az elején mondja / tudod róla hogy csak szexkapcsolat lesz akkor sz.r lesz utána.

2021. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen érthetőek a vágyaid, mint ahogy a félelmeid is.

Szerintem ha megvan az a bizonyos plusz, amit érzel iránta, akkor menj bele. Tapasztalatot csak úgy fogsz tudni szerezni, ha tapasztalsz.

A ribiség nem itt kezdődik.

Egyre vigyázz, amit már többen is leírtak: ne szeress bele.

2021. ápr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs senkitek egyikőtöknek sem, akkor vágja bele, irigyellek is kicsit. Nem leszel ettől ribi, max 1-2 hónapig összejártok, szerintem simán elfogadható, persze nem kell világgá kürtölni. 30N

Amúgy megkérdezhetem milyen egyenruhás?

2021. ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem Szaud-Arabiaban elunk. Mitol elitelendo, ha egy no beteljesiti a vagyait?
2021. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!