Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben? Belemennétek egy kapcsolatba egy "szegény" férfivel?

Figyelt kérdés

Ismerkedem valakivel, jó párszor randiztunk, minden jó vele. Van humora, jóképű, vonzó, intelligens, lehet vele beszélgetni, hülyéskedni, DE nagyon nincs pénze és sajnos évek óta munkája sem.


Én egy viszonylag gazdag családból jövök és a fizetésem is bőven átlagon felüli, de eltartani senkit sem akarok. Nem szeretném fizetni mindig az ő részét Most pl. egy fagyiról beszélek vagy egy moziról. Konkrétan semmit nem lehet vele csinálni, mert mindig nekem kell fizetni. Nem arról van szó, hogy nem tehetném meg, de nem szeretném hogy kihasználjanak. Meg ne tartsak már el senkit. Közös nyaralásról inkább nem írok, mert arra esély sincs, csak ha én állom.


A munkáról annyit, hogy ő boltba, gyárba, stb. nem megy el 100e-ért dolgozni mert ő annál többet ér. De azért nyafog ha nincs konkrétan 1000ft-ja sem. Munkát sem keres túlságosan hiába mondom.


Nem vagyok pénzéhes, de egy felnőtt férfi engedhessen meg már magának egy mozit két hetente (a saját jegyét). Lehessen elmenni vele egy állatkertbe vagy inni egy üdítőt, stb.


Egyébként jó érem magam vele, de LUSTA DOLGOZNI. Nem vagyunk egy pár, de ő szeretné. Hagyjam végleg vagy várjak még egy kicsit hátha talál munkát?


2017. aug. 6. 13:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem dolgozik, akkor miből él? Miért nem talál jobb munkát akkor? Hány éves? Ez egy komoly probléma, én a helyedben hagynam..
2017. aug. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Vele tényleg az a baj, hogy lusta.


Ez felejtős. Nyilván más lenne a helyzet, ha lenne munkája, és keresne egy minimálbért mondjuk. Az sem egy nagy összeg, de olyankor legalább látod, hogy igen is szorgalmas és csinálja.


Valószínűnek tartom, hogy ő inkább eltartót keres. Aki ugyanis dolgozni akar, az talál állást. Lehet, hogy nem egy zsíros, jól fizető állás lesz az, de legalább nem is a nullán lesz.


21/L

2017. aug. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
"DE nagyon nincs pénze és sajnos évek óta munkája sem." - Így nem. Voltam én is munkanélküli, többször, mert úgy hozta az élet, de egyszer sem voltam évekig, és ha kellett, elvállaltam a kulimunkát és kipróbáltam magam nemszeretem munkákban is, aztán továbbléptem, amint volt jobb lehetőség. Sikerült szép lassan előrébb lépegetni, és ennek meglett az eredménye, mára 32 éves nőként önállóan el tudom tartani magam, és nem gazdag családból jövök, dolgozó szülők mellett nőttem fel. Ez a pasi egyszerűen lusta.
2017. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Túl sok infót nem akarok leírni, nehogy véletlenül meglássa a kérdést. A szüleinek van egy lakásása és ott él. Szerintem ha nem lenne kb az utcán élne.


Szerintem is lusta... Ha nem lenne pénzem akkor elmennék ideiglenesen bárhova dolgozni, és közben keresnék jobbat és amint lenne akkor felmondanék.


Ő közel a 30hoz jár én 25 vagyok. Jól érzem magam vele, de így igazából unalmas mert ha nem én fizetek tényleg semmit nem lehet csinálni.

2017. aug. 6. 13:17
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is tudod a választ... nem kell neked ilyen ember.
2017. aug. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Tudom, persze... :)
2017. aug. 6. 13:22
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyen rokonom, és nem. Ő is mindig rögtön a nagy pénzeket meg a vezérigazgatói állást akarja, ha nem, akkor megy inkább hajléktalanszállóra.
2017. aug. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
Szoba se allnek vele. Nem azert mert szegeny, hanem mert egy lusta, semmirekello here.
2017. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez erősen felejtős.
2017. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem tényleg érdekelne, hogy mi az, ami megfogott benne. Hiszen egyértelműen lusta tenni bármiért is. És nyilván nem csak a munkához lesz ilyen a hozzáállása.
2017. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!