Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, titeket is izgat egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, titeket is izgat egy ilyen szégyellős szűz lány ragaszkodásának "kihasználása"?

Figyelt kérdés
Mármint én imádnám ha lenne egy szűz lány akinek az első partnere vagyok, nem tud sokat a szexről, azt hiszi olyan a szex amilyen velem, így korlátlanul élvezkedhetnék rajta. Egy 16-21 éves lánykára gondoltam, nyilván nem a dagatt fajtára. Tanácsok, hogy hol találok ilyet? Kit izget még ez?
2021. ápr. 13. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem is izgatna:)
2021. ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

"azt hiszi olyan a szex amilyen velem, így korlátlanul élvezkedhetnék rajta"

Vagy pedig pont, hogy kíváncsi milyen lehet még mással, más technikával.


"nyilván nem a dagatt fajtára"

Ugye te 10/10-es vagy?


Egyékbént jó ha tudod, hogy a szűz lányok sokszor fél-egy évet várnak a szexel.

Másfelől én nőként nyilatkozom, és megértem, hogy ez miért tetszene neked, de ugyanakkor undorodom az ilyensfajta kihasználástól.

2021. ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Engem nem izgat. 40 éves nőnek is tudok olyan gyönyört okozni, amit még nem élt meg előtte, nem kell nekem ehhez egy tapasztalatlan kislány.


"Ugye te 10/10-es vagy?" na várj, mert ha nem hízik el a lány, akkor már 10/10? Elég könnyű dolgok van akkor...

2021. ápr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Bocs, de úgy látom elég komoly elfojtott frusztrációid vannak. A BDSM-ben ezekre mondják hogy a műdomocskák egyik tipikus példája (sajna van még belőle pár fajta).

A kérdésedre válaszolva? Hol találsz? Bárhol HA tudsz csajozni. Tudsz csajozni, udvarolni, szimpátiát kelteni, úgymond hódítani? Igen? Akkor akkor kezdeményezz az általad vágyott 16-21 korosztálynál és vagy szűz lesz a partnered, vagy nem.

2021. ápr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Csak pont ezek a lányok azok, akiken nem lehet bármit csak úgy kipróbálni.
2021. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
73%
Én ismertem meg egy ilyen lányt itt gyakorin. Találkoztunk is egyszer, csak sajnos nem lett több találkozás, mivel nekem külföldre kellett költöznöm,pedig nagyon szép lány volt, és pont olyan a természete mint amit kérdező leírtál. Szerintem még aktív gyakorin, szóval ha gondolod és írsz privátot szívesen leírom milyen néven van fent. (vagy ha valakit érdekel)
2021. ápr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Látszik hogy nem volt még szűz csajod! Nekem volt 8 is. És csakis eggyel volt ilyesmi jónak mondható a dolog. Szóval ember, te nagyon el vagy tévedve!
2021. ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én szűz vagyok

És azt akarom hogy kihasználjanak de ugyanakkor azt is hogy törődjenek mert ragaszkodó vagyok

Ez nem szép...

Főleg úgy hogy csak tényleg kihasználva van a csaj:(

2021. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 tiszta ddlg... :D
2021. ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kisördög1 ***** válasza:
100%

Az ilyen pancser kisfiúk akik szexuálisan (is) nullák és még odáig sem jutnak el 1 csajnál se hogy maszatolni tudjanak, na azok pont ilyen kapcsolatról álmodoznak.

Egy igazi férfi eléri, hogy a Nő ragaszkodjon hozzá és vele akarja megélni a szexuális vágyait!

2021. ápr. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!