Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek holnap menjek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek holnap menjek el erre a találkozóra szűzként?

Figyelt kérdés

Szóval holnapra szerveztünk meg egy találkozót egy idős pasival ahol nem szerelmi alapon randi hanem régóta szeretém ha valaki kinyalna és megujjazna, és ő is nagyon szeretné. Bár egy ideje beszélek vele és normálisnak tűnik, közelben beszéltünk találkozót. Csak félek, hogy meg fogom bánni, bár nagyon szeretném már és most adódik is rá alkalom. Meg attól is félek, hogy nem fogok neki ízleni, de nagyon szeretne már nyalogatni. Holnap lenne a tali és nem tudom, hogy öltözzek fel ilyen időben. Leborotváljam e ott lent mert úgy mégis jobb nem? Mostanában nagyon megvadultak a hormonjaim és ilyen randikat tervezek meg elképzelek de most van először, hogy tényleg megszerveztünk egyet és ott már megtörténne amire rég várok hiába idős pasas és nem szerelmi alapon megy de már nagyon kívánom valahogy. Szerintetek vágjak bele? (nem kamu a kérdés, tényleg megbeszéltem egy ilyen talit egy idős férfival). Szerencsére közel van a hely kb 1 felszállás és ott vagyok így nem kell sokat agyalnom ezen, mire odaérek de mivel kicsit introvertált is vagyok félek kínos lesz a dolog.

Nem beszéltünk meg konkrét helyet, hanem egy ponttól elmegyünk és keresünk valami eldugott, biztonságos helyet ahol nem zavarnak majd arrajárók és valahogy megoldjuk. Szűzként mennyire mondhatom még magam szűznek ha csak kinyalnak és megujjaznak?



2021. ápr. 11. 23:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/134 A kérdező kommentje:
Privátot ne írjatok, nem kérek!
2021. ápr. 11. 23:46
 2/134 anonim ***** válasza:
81%

Csak nyalást és ujjazást szeretnél?

Nehogy a pasi másra gondoljon! Mert ilyenkor be tudnak eléggé indulni a férfiak.

Én elmennék abban az esetben ha magát az aktust és a férfit is nagyon kívánnám. De így nem.

2021. ápr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/134 anonim ***** válasza:
95%

keresünk valami eldugott, biztonságos helyet ahol nem zavarnak majd arrajárók és valahogy megoldjuk

Szervezzetek meg jobban, igy kinos lesz.

2021. ápr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/134 anonim ***** válasza:
90%
Interneten bárki el tudja játszani a normálist.Szerintem ne menj,ez így nagyon veszélyes.
2021. ápr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/134 anonim ***** válasza:
22%
Ez kamu.
2021. ápr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/134 anonim ***** válasza:
70%
Hány éves vagy?
2021. ápr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/134 A kérdező kommentje:

Kértem hogy ne írjatok privátot erre csak kapok most...

24 vagyok. igen még szűz mert így alakult az életem.

2021. ápr. 11. 23:53
 8/134 A kérdező kommentje:

5.hiába írom nem kamu csak kamu neked igaz??

nem kamu a kérdés, tényleg megbeszéltem egy ilyen talit egy idős férfival).

2021. ápr. 11. 23:53
 9/134 A kérdező kommentje:
A többi kérdésrem írnátok választ?
2021. ápr. 11. 23:54
 10/134 anonim ***** válasza:
95%
Hát én be szarok. Én meg annyira szeretnék nyalni de dugás nélkül, és arra lehetetlen csajt találni...
2021. ápr. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!