Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy nem tud eljuttatni a csúcsra a párom?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk már egy ideje, de egyszer sem sikerült elélveznem (csak ha magamnak csináltam)

Ügyesen csinálja, élvezem, és kívánom is őt, tetszik a teste

Néhány esettől eltekintve pedig el is tudom engedni magam

Hallottam olyat, hogy ha egy lány mindig egy módon maszturbál akkor utána más módon nem fog tudni elelvezni. Lehet, hogy ez az oka, és egy ideig nem kéne csinálnom magamnak?



2021. ápr. 13. 15:01
 1/8 A kérdező kommentje:
csiklói orgazmuról van szó egyébként
2021. ápr. 13. 15:06
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezekszerint nem csinálja olyan jól, ha van csikló orgazmusod de ő nem tudja összehozni neked. Nem bántás meg semmi ilyesmi. Beszélned kellene vele arról, hogy szereted. Mit csinálsz, hogy csinálod magadnak, amikor el tudsz élvezni:)
2021. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Aladdin21 ***** válasza:
Kérd meg, hogy simizze közbe a csiklód, én úgy szoktam a páromnak, vagy csináld közben magadnak, ahogy neked jól esik :)
2021. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mégis csak valami lelkifeszültség lehet a háttérben, mert azért egy nő, nem olyan bonyolult, hogy ne lehetne pár óra alatt kitapasztalni, megtanulni, mi hogyan okoz neki örömet.
2021. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tanitsd meg neki azt a modot ahogy neked jo, és csinálja ö!
2021. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Béna vagy és nem ismered a saját testedet.

Próbálj ki új dolgokat, mi az ami nagyon beindít, és aztán vezesd rá a párodat.

Nincs olyan hogy béna pasi, csak frigid nő.

2021. ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ujjazni kellett volna magad, az olyan mint a behatolás. Ha a csiklódat birizgáltad csak sokáig, akkor évekig tart majd mire az elferdült szexualitásodat egyenesbe hozod ha egyáltalán...
2021. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A férfiak legtöbbjének fogalma sincs hogy mitől élvez el egy Hölgy! Nincs frigid nő, csak béna férfi! Írj privit, ha akarod hogy kifejtsem. F
2021. ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!