Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudom magam eljuttat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom magam eljuttatni a csúcsra? (Lent a többi)

Figyelt kérdés
Nem tudom magamnak elérni a hüvelyi orgazmust. Amikor közel járok az orgazmushoz elfárad a kezem vagy begörcsöl így abba hagyom. Valami tipp hogy hogy sikerülhetne az első hüvelyi orgazmusom??

2016. szept. 4. 20:39
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
Segédeszköz, a pasid + nagyobb koncentráció a gyönyörre.
2016. szept. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:

Partner? Dildó?


Esetleg egy baszógépet tudnék még ajánlani. Amíg áram van az addig tolni fog.

2016. szept. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs se vibrátorom és semmi ilyen eszközöm.. még pasim sincs..
2016. szept. 4. 20:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha mindig megállsz a csúcs előtt és pihenteted a kezed, és utána folytatod, előbb-utóbb már át fogsz törni. Nem lehet, hogy nem fárad el a kezed, csak valamiért "félsz", megállsz pont a vége előtt?
2016. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kézzel próbáld meg, hanem menj be a legközelebbi szexshopba és vegyél egy G pontot masszírozó vibrátort. Én leginkább ezt javasolnám neked:

[link]

[link]

2016. szept. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Noren1989 ***** válasza:
Akkor gyakorlatilag bármelyiken változtathatsz. Pasit lehet, hogy könnyebb beszerezni, int egy G-pont vibrátort.
2016. szept. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!