Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom miért nem tud már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért nem tud már eljuttatni a csúcsra? Több lent

Figyelt kérdés

lassan már 3 éve vagyunk együtt és eleinte kb úgy 1 évig gumival csináltuk és olyankor szinte mindig elmentem ahogy ő is kivéve az orálisnál már akkor se ment nekem ...


most viszont gumi nélkül csináljuk egy darabig még így is elmentem de lassan már 2 éve alig van 1 orgazmusom 1 hónapban míg a barátom az esetek 90%-ban eltud élvezni így vagy úgy mikor hogy van kedvünk én örülök neki h legalább ő élvezi nem féltékeny vagyok csak idegesítő az a hiány amit érzek mert ha magamnak csinálom úgy megy de vele már nagyon ritkán pedig szeretem őt és nem akarom h emiatt szakítsunk mert nem szoktam színlelni neki de őt is zavarja ez de mostanába már neki ez a megszokott hogy ő elmegy nekem meg volt egy kellemes akármim és kész ennyi


mit csinálhatnánk hogy én is úgy élvezzem mint régen vagy mint most ő?


2016. júl. 4. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
A kékes-tetőre bármikor elviszlek, de a himmalája már húzósabb csúcs lenne.
2016. júl. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy aggodalom, a gumi hiánya miatt, vagy a 3 év - erre gondolnék.
2016. júl. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első reakció:

tabletta!

Gondolom azért nem gumiztok, mert szeded a tablettát. Nekem is a kapcsolatom majdnem ráment, mert párom teljesen aszexuális lett a tablettától. Abbahagyta és egy fél év után visszajött az étvágya. Kivizsgáltatta magát, kiderült, hogy nagyon érzékeny ezekre a hormonokra, még a leggyengébbre is. Még mindig nem állt vissza neki rendesen és most szenved, hogy visszaállítsa

2016. júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy a tabletta tenné de egypróbát megérhet nekem is a kivizsgálás
2016. júl. 4. 12:08
 5/7 anonim ***** válasza:
szia! en a baratommal kb mindig a klasszikus pozt hasznaljuk, igy en tudom ot iranyitani. megfogom a feneket, es tolom magamba. meg nem volt vele orgazmusom, de mindig kozel jarok. ma viszont maszturbalasnal megvolt eletem elso orgazmusa. szoval... te is csinald igy. fogd a feneket, es iranyitsd.
2016. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tablettához még egy:

ezt tök nehéz kideríteni, de köztudott, hogy a szexuális vágyat rombolhatja, ez mellékhatása.

A kérdés: van szexuális vágyad? vagy teljesen közömbös vagy? mert lehet csak a saját pasid nem tud felhúzni, de minden más ugyanúgy felhúz mint régen, kívánsz minden félét, kivéve a pasit. Ha nem így van, és jóformán semmi nem indít be úgy igazán igazán akkor szerintem tabletta.

2016. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabbat nem írtad: tesz is valamit azért, hogy neked is jó legyen, vagy csak reszel?? Mert ha utóbbi akkor ne csodálkozz...
2016. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!