Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarja velem tartani a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja velem tartani a kapcsolatot mindenáron?

Figyelt kérdés

Miután összevesztünk a barátommal, eltelt 2 hónap, de csak beszélgettünk, nem szakítottunk teljesen. Tehát telefonon, személyesen nem, de nem tudom, ha akarom folytatni a kapcsolatot.

Nekem az a gyanúm, hogy miutan kulön mentünk, azóta keresgél és azt hiszem hogy talált is, legalábbis szexpartnert, mert posztol kirándulásokat az instán, de csak tájképeket, ahol járt, ( tudom, hogy egyedul sose menne, és haverekkel se fotózna hóvirágot) meg el eltünedezik egy egy éjjelt.

Mondtam, ha talált valakit, vallja be, nem haragszom, de ne verjen át, mert azt nem szeretem, ha butának néznek.

De váltig tagad, abszolút mindent, emiatt már már betegesen kiváncsi lettem, hogy ki lehet az a nö.

Az instáján csak a mi közös fotóink vannak, amit megkértem vegyen be, törölje, ha már új kapcsolata van . De nem akarja.

Pedig tisztán látom, hogy van, de nem akarja se fotózni, se bevallani.

Szerintem kb 2-3 hetes kapcsolat lehet.

Azt mondta, hogy engem akar.

Ha engem akar, hogy tud szexelni mással?



2021. ápr. 13. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Beállítod magadnál, hogy egyedülálló vagy. Szólsz a pasidnak, hogy szakítasz vele. Pasi letilt. Ha megkeres, nem reagálsz.
2021. ápr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De még nem tudom, hogy mit akarok.

A családja miatt szakítottunk, a testvere nagyon megsértett.

Ezek után, hogy még nöje is van, nem tudom, olyan titokzatos

2021. ápr. 13. 23:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csajszi nincs bizalom. A csávód max megcsalna csak és a kapcsolat végéhez elég volt h a testvére valamit mondott neked. Ha annyira fasza kapcsolat lenne egy hadsereg se tudná szétszedni. Ami ilyen könnyen szét omlik annak nincs erős alapja. Hagyd inkább
2021. ápr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem, nem indítottam szavazást arról, hogy hagyjam menni vagy ne.
2021. ápr. 13. 23:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Figy' szerintem hagyd menni. Ha ennyire betegesen féltékeny vagy és ellenőrizgeted abból úgysem sülne ki semmi jó a jövőben. Ilyen fokú bizalmi deficittel nincs értelme egy kapcsolatnak.
2021. ápr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!