Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban mi a vonzóbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban mi a vonzóbb a lánytól?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 14. 14:59
A kérdező szavazást indított:
Bármikor rendelkezésre áll, bármilyen kívánságot teljesít, rá se néz más pasira
Egy kicsit elérhetetlen, játszadozik, mások is képben vannak
26 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
miért lenne a 2. vonzóbb? :D
2021. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valaki arra szavazott.
2021. ápr. 14. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Az arany középút. A 2. opció max. egy szubmisszívnak tetszene, de speciel engem kifejezetten idegesítene ha "játszadozna", azaz szívatna. Nem várom el egy szexkapcsolatban hogy kizárólagos legyek neki, de azt sem hogy csettintésre ugorjon. Legyen vele jó a szex, legyen normális akivel értelmesen beszélni is lehet, s ne 3 havonta érjen rá miközben 10 randiidőpontot visszamond.
2021. ápr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%

A jatszadozas nálam azonnal kizáró ok. Volt egy csaj, aki komolytalan volt szintén, igaz full fullos, de ha retardált akkor hanyagolom.

Én szexkapcsiban is elvarom azért, hogy én legyek az egyetlen, mert nem szeretnék mások után pl nyalni. Én se keresek addig mást, legyen így a másik féltől is

2021. ápr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!