Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavarna ha a barátnőtök arra kérne hogy hadd gyantázza le a nemi szőrzeted?

Figyelt kérdés

Megszeretném kérni a fiumat hogy had gyantázam le neki mert nagyon zavar.

fiuk ti mitszolnátok hozá?

19/L



2021. ápr. 14. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Borotválás vag trimmelés nem elég?
2021. ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem zavarna, de nem tehetné meg.
2021. ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Hat szerintem ennyit azert megtehet, ha mar forditott esetben ennel 100x nagyobb elvaras van a nok fele. 🤷🏼‍♀️
2021. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%

En sem orulnek neki mert nagyon szeretem hogy full szoros vagyok a kukim korul : D


Pont emiatt a gyanta nem is lenne megoldhato max a hajvago utan

2021. ápr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem simán. Engem is barátnőm gyantáz.
2021. ápr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem zavarna, de nem is tenném meg, mert nem érezném jól magam úgy. Talán trimmelni, rövidre vágni hajlandó lennék, de ha neki mindenáron csupaszcsiga kell és csakis ez fontos neki semmi más, akkor viszlát baby nem vagyunk egymáshoz passzolók.
2021. ápr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Áh gyantát felejtsd el. Azért egy férfinak ott elég erős a szőre. Szerintem ha megkéred, hogy szedje le, meg fogja tenni, nem nagy dolog. De ne te gyantázd, had csinálja magának azzal, amivel neki kényelmes.
2021. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

Hogy őszinte legyek, örülnék neki, hogy nem kell ezért tízezret otthagynom a kozmetikusomnál. Eleve nagyon kevesen vállalják, és akik igen, azok csillagászati áron.


Btw, rendszeresen járok kozmetikushoz, és a teljes testem szőrtelen.


27/F

2021. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha van tapasztalata és tényleg ügyes, akkor örülnék neki. Ha rajtam akarna kísérletezni, annak nem biztos, hogy örülnék.
2021. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Teljesen át érzem a problémád. Én is hasonló kérdést tetem fel a barátomnak először vonakodott de kiderült hogy csak fél. De aztán bele ment azóta már többször lecsupaszitotam.
2021. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!