Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatból lehet szerele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatból lehet szerelem? 18L

Figyelt kérdés
Van egy pasi egy tizessel idősebb, összejárunk. Az elején teljesen átlagosnak néztem, hát mára már sajnos nem..Kvára megtetszett, iszonyatos helyes és úristen imádom...Viszont ő szerintem csak alkalmi partnerként néz rám...Szerintetek van esélyem komolyabbra vagy hagyjam?
2021. ápr. 14. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondtad neki, hogy többet akarsz?
2021. ápr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem még nem mertem :(

Félek a visszautasítástól főleg hogy más lányokhoz is jár és olyankor elönt az irigység ebből is tudom hogy beleszerettem

2021. ápr. 14. 20:37
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Ha másokhoz is jár, akkor nem lesz komolyabb.

Ha keresel, s nem szerelmet, keress olyat, aki csak téged akar, hogy érezd, hogy különleges vagy.


40+ F

2021. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon fiatal vagy, ilyenkor engem is kihasználtak szex téren. Nem, nem lesz kapcsolat... max elfogja veled hitetni.
2021. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Imádom mikor a nők jönnek ezzel hogy esetleg lehetne több szerintetek?

Mégis mit hitték mi lesz? Ha nemvagy képes az érzelmeidet kordában tartani, minek járogatsz össze valakivel?:D

Ha jót akarsz magadnak megszakítod ezt a kapcsolatot, mert kicsinálod magad lelkileg ha folytatod. A pasi valószínűleg elég értelmes ahhoz, hogy a helyén kezelje a dolgokat. Te meg legközelebb okosabb leszel..

N

2021. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Rém ostoba vagy. Egy dolog, ha védekeztek, de még az sem tuti a szexuális úton terjedő betegségek ellen, nem beszélve arról, hogy csak üríteni jár hozzád is.
2021. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerelem lehet persze. De hogy te ennek a pasinak nem kellenél komolyra az is biztos.
2021. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Te csak egy vagy a sok közül.

Szexkapcsolatokkal ez a baj. Sok ember nem tudja a helyén kezelni. De ne emészd magad! Sokszor a felnőttek sem.


Ha más körülmények lennének akkor érdemes lenne megpróbálni. De sajnos te szerelem tekintetében eleve vesztes helyzetbe keztél.

2021. ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem
2021. ápr. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem az összes komoly kapcsolatom (amelyikben boldog is voltam) szexkapcsolatként indult. Valahogy én nem tudom elképzelni, hogy valaki szeret, ha nincs egyből szex köztünk. A teljes odaadást élem meg a szexben.


Akivel hónapokig kézenfogva járkáltam fiatalon, azzal a lánnyal aztán nagyon nem volt jó.


Hogy a kérdező pasija is így gondolkodik-e arról fogalmam sincs. Kicsi az esélye. Főleg ha más lányokat is ápolgat párhuzamosan.

2021. ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!