Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 28 éves nőként el vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves nőként el vagyok késve, hogy kiéljem magam szexuálisan?

Figyelt kérdés
Egy kapcsolatom volt, de abba kb 1,5 évig volt aktív szex. Úgy érzem, nem éltem ki magam, folyton csak szexelnék. A kamaszkorom meg a fiatalkorom nagy része tanulással ment el, megszereztem az álomdiplomám, de félek, hogy "lemaradtam" sok mindenről.

2021. ápr. 15. 16:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
33%

Dehogy késtél el, teljesen jó. Én is pont ennyi idős vagyok, nekem is ezt dobta a gép: ki sem látszom a munkából, járvány is van, szóval évek óta nem láttam semmi kapcsolatfélét közelről, de legalább valami értelmes dologgal foglalkozom.

Mielőtt még elárasztotok üzenetekkel: férfi vagyok.

2021. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 kyoman ***** válasza:

Nem vagy elkésve. Én is szexfüggő vagyok. Ki kell élvezni mindent amit lehet!

44F

2021. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Itt vagyok, kezdhetnéd velem a hancúrozást!
2021. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
Bár az elszalasztott alkalmakat, az "elpocsékolt" időt sajnos már nem fogod visszakapni, de egyáltalán nem vagy elkésve, ráadásul a legszebb korban vagy, amikor egy nő kiteljesedik szexuálisan! Ha megteheted, éld ki magad most, szexelj, amennyit csak bírsz, vagy jól esik, próbálj megélni minden titkos vágyadat, fantáziádat, hogy ha majd később visszatekintesz, elmondhasd, hogy nem maradt ki semmi fontos ezen a téren sem...
2021. ápr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként ugyanezt érzem, és szívesen segítek neked, ha írsz privátban. Én is megházasodtam fiatalon: 32 voltam és pár év múlva el is váltunk. Tanácsom? először élvezd ki magad, és csak utána házasodj. (40-es hetero ffi).
2021. szept. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, és jóval idősebb nálad. Nekem nincs, és soha nem is volt kivel "kiélnem magam". Kérdező, ha neked van kivel, akkor nincsen semmi gond, nem vagy elkésve semmiről.
2021. szept. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%
írj, privátban, segítek neked.
2021. szept. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha találkoznánk sok mindent bepótolhatnál!/nánk!
2021. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
68%
Igen , mert keverni fogod az elvezetet a erzelmekkel . Ez padig vagy egyik vagy másik . Az nem megy hogy aki tetszik es megrak néha azt akarod társnak vagy ő ragad folyton . Ott a zárt tradició déliek keleti nepek meg ciganyok elrettentő eseteknek . Tolnak ifjan pár kölköt mert család az szent aztán mennek mindenfelé és a balhé bosszú nyomor meg a mindennapoké . A másik véglet a prostizás megy szexpartik .
2021. dec. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!