Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mások is vannak,akiket csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is vannak,akiket csak a hatalmas,kövér test izgat fel? Ez mennyire lehet gyakori?

Figyelt kérdés

Nem csak férfiaknak szól a kérdés.Kíváncsi vagyok,vannak-e olyan nők,akiknek csak az extrém kövér férfiak jönnek be.

Én magam el sem tudom képzelni a szexet mással,csak kifejezetten kövér nővel.Minél kövérebb,annál izgatóbb.



2021. ápr. 16. 10:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik kakukktojás vagyok,másokat nem vonzanak az extrém kövér nők.
2021. ápr. 16. 12:23
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♀️
2021. ápr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez mi?
2021. ápr. 16. 13:51
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Fújj
2021. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem is vonzanak a kövér nők, mondjuk én is elég kövér vagyok, szóval lehet, hogy konkrét szex nem tudna kialakulni, mivel nem férnénk úgy egymáshoz, de bármilyen más módon nagyon szívesen. Meg azért van bennem egy kis kíváncsiság a férfiak felé is...

27/F

2021. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Van egy nő ismerősöm. Fullos a csaj, mellben, alakban, stílusban, mindenben. 100 kg alatt nem láttam mellette pasit, pedig ő lehet kb. 50.
2021. ápr. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Olyan nő akinek az extrém kövér férfiak tetszenek ritka mint a fehér holló.
2021. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én imádom a kövér pasikat, kb csak ehhez a kategóriához vonzódom testileg. Ezalatt nem csak a macis alkatot értem, hanem a tényleg igazán elhízott típust is (vagyis inkább főleg azt:D). De elég nehéz ilyen srácokat találni sajnos, fiatalabbak körében:D
2021. ápr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!