Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok közül a többség tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok közül a többség tényleg nem szereti a 69-et ? Csak lányok válasza érdekel, nem az hogy mit hisznek a pasik.

Figyelt kérdés
Mert nem tud koncentrálni, vagy egyéb okokból !? Szerintem változatosságként kell és nagyon jó, imádom !

2021. ápr. 16. 23:30
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
9-es, igaz, ha a másik öröme fontos, akkor csak jó lehet!
2021. ápr. 16. 23:51
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

#9

Akkor nem 69ezni kell, hanem megy külön külön az orál és nem kell előadni, hogy milyen szuper ez a figura, holott az egyik fél képtelen örömet okozni így a másiknak. A 69 pont arról kelljen szóljon, hogy mind a két fél élvezze.

2021. ápr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kedvelem, csak külön-külön. De ha a partnerem arra vágyna, megadnám neki, de nálam nem favorit.
2021. ápr. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Én utálom, mert nem szerteem a nyalást.
2021. ápr. 17. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, engem jobban zavar, ha felváltva csináljuk.
2021. ápr. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Én sem igazán szeretem.

Nem mondom, hogy néha nem jó kipróbálni, hogy "hátha hátha jobb lesz mint a múltkori", de összességében nekem egyrészt nem kényelmes, másrészt a koncetráció megoszlik.

Illetve talán nem is azt mondanám, hogy a koncentrációval van baj, hanem azzal, hogy önfeledten, elengedve tudjam csinálni a szopást, hogy közben tudjam élvezni a nyalást is.

De szerencsére a páromnak sem kedvence, neki is hasonló problémája van, úgyhogy mi összeillünk :)

2021. ápr. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
én imádom :)
2021. ápr. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Én se szeretem. Engem is feszélyez, hogy a párom orra felett libeg a popólyukam, ez van, még ha ki is röhögsz miatta, mint az #1-est. A nyalást se szeretem úgy magában, viszont 69-ben még rendesen szopni se tudok, mert tök más szög, teljesen másképp kell mozogni, de közben figyeljek oda, hogy ne üljek rá teljesen a páromra, nehogy megfulladjon, nem tudom se megtámasztani magam így, hogy jó legyen, se elengedni magam, meg egyébként is nekem ez a szituáció nem ad nagyon hozzá az élményhez.

Rakjon meg rendesen, nem kell itt cicomázni a dolgot ilyesmivel. Én az egyszerűség híve vagyok, sajnálom.

2021. ápr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
engem is idegesít a 69.
2021. ápr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Elég vegyes a kép ahogy elnézem.

18- próbáljátok meg úgy is, hogy te vagy alul, a pasi felül, nálam az jobban működik, nem kell attól tartanod, hogy ráülsz 😉!

Örülök, hogy vannak azért akik élvezik !

2021. ápr. 17. 08:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!