Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnék barátnőt de úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék barátnőt de úgy érzem sosem lesz. Van olyan hogy valaki nagyon szeretne de egész életét egyedül éli le?

Figyelt kérdés

Nem tudom elképzelni hogy barátnőm legyen, pedig nagyon szeretnék. Az ismerkedés az egyszerűen nem megy. Meg nem is tudom elképzelni hogy engem megszeressen egy lány. Pedig szerintem sok jó tulajdonságom van ami előnyös egy kapcsolatban.

Nagyon szomorú lennék ha egyedül kéne élnem és nem lenne gyerekem.


Sok ilyen van?


2021. ápr. 18. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem próbáld először magad szeretni és elfogadni akkor elfogod hinni hogy más is tud téged szeretni
2021. ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyha saját magad sem szereted akkor ne várd el hogy más szeressen téged.
2021. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a figyelmed állandóan ekörül kering, mást alig veszel észre a világból, akkor görcsössé válhatsz és az inkább ront, mint segít.

Ne úgy nézz minden nőre, hogy na majd ő lesz, aztán meg megint semmi. Legyen sok ismerősöd -felszínes vagy mély- aztán majd látni fogod, ha kölcsönösen jól érzitek magatok egymás társaságában. Nem könnyű, de pont ettől is olyan jó. (Én pl. föladtam, elkönyveltem, h na ez már így marad és mindenkivel tudtam könnyed lenni. Aztán meg bejött. Nem kamu, ez szóról szóra így történt!) Szóval dolgozz rajta, de ne görcsösen! Ha azt látod, hogy valaki tapad rád, akkor az riasztó neked is.

2021. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen, van


mondjuk a legrosszabb dolog, amit tehetsz, az a rágörcsölés. persze könnyű mondani, hogy ne csináld...igazából ha nem 14 éves vagy, hanem 20+ és így érzel, érdenes lenne elmenmi egy jó pszichológushoz, rohadt sokat tudnak segíteni, nem kell "elmebetegnek" lenni hozzá

2021. ápr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!