Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha szeretitek a párotokat, de az valamilyen oknál fogva nem juttat el titeket a csúcsra, hosszútávon befolyásolná a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés
Mondjuk ügyetlen, vagy egyszerűen csak kicsi a pénisze. Szakítanátok vele? Vagy csinálnátok valamit? Elvégre a nőknek is csak jó, ha néha ők is elmennek.

2021. ápr. 19. 14:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A prosti nem azért fekszik le veled mert annyira izgatja veled a szex...
2021. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szinte csak úgy lett kapcsolatom hogy mielőtt kimondtuk volna már túl voltunk egy szexen. Ha az nem volt jó bele se mentem.

Akivel esetleg kapcsolat közben derült ki hogy rossz azzal nem voltam együtt sokáig.....

2021. ápr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is 13. Semmi probléma vele. Nekem az szokott "probléma" lenni h én megyek el nehezen a lány meg azthiszi Ő a béna. De megnyugtatom nem:) ilyenkor annyi van, hogy ha neki már kezd nem kellemes lenni a vaginalis behatolás, akkor kézzel befejezi nekem. Amúgy meg ha nem vagyok hangulatban a lábam közt, akkor sincs baj. Fűrge nyelvekkel még nagyobb élvezetet lehet okozni a lánynak:)
2021. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
9nek igaza van, ezt én is hozzá tenném az előző válaszomhoz (7es vagyok). Olyannak nem jövök össze, akinél nem jó a szex. Nem tesztkörnek hívják, ez inkább ismerkedés, aminek a testi kapcsolat is része normális felnőtt embereknél. De hívhatod tesznek is, és ha "nem megy át a teszten" akkor nem, valóban nem érdemes vele össze jönni. Mert a jó kapcsolat nem működik jó szexuális élet nélkül. És amikor lemegy a randi időszak, utána jön a szex, és ha minden jó, utána lehet azt mondani, hogy össze jöttünk.
2021. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy működik, hogy magamon segítek. Vannak segédeszközök, stb. Ettől függetlenül jó társak vagyunk, szeretjük egymást, de nekem nehéz vele elmenni.
2021. ápr. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!