Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen esetben szerinted a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben szerinted a tanár szeretne valamit?

Figyelt kérdés
Mondjuk meglátja a diákot(18+ és lány) hogy megy a suli fele, és addig néz folyamatosan a szemébe amíg be nem megy az ajtón és el nem tűnik a látóköréből.
2021. ápr. 19. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
ŐŐ úgy tudom online oktatás van.
2021. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ŐŐ be lehet menni kisebb csoportokban még mindig
2021. ápr. 19. 20:45
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Jezusom, miert kell mindenbe belelatni ilyen hulyesegeket? Lehet, hogy csak nezett kifele a fejebol...

Volt mar velem olyan, hogy elbambultam es azon kaptam magam, hogy mast “nezek” akaratlanul...

Masreszt meg honnan a fenebol tudnank mi ezt ennyibol megmondani?

Ennyire bejon a tanar?

2021. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hat fura lenne ha mindig pont igy bambulna el. De lehet.
2021. ápr. 19. 20:48
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Eszerint te is folyamatosan bámultad. Valószínűleg észrevette és ezért nézett. Nem tudjuk, mi járhat a fejében. De ha helyes, akkor nem hinném, hogy szeretne valamit a diákjaitól. Talál nőt akkor bárhol másol is.
2021. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

1. A kerdesedbol nem derult ki, hogy tobbszor is nezett rad igy

2. Meg mindig keves informacionk van arrol, hogy pontosan mik tortentek, mert ha ezen kivul semmi, akkor semmit nem jelent az egesz

3. Nem baj, ha tetszik a tanar, de ne gondold, hogy az allasat veszelyeztetne egy kis kaland miatt, ugyhogy ne eld bele magad ebbe az egeszbe

2021. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké, mindegy akkor 😊
2021. ápr. 19. 21:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azert, mert nem tetszik a kapott valasz, nem kell lepontozgatni.

Tudom, hajthatatlan vagy es szentul meg vagy gyozodve, hogy bejossz a tanarnak, de ha nem fogadod el mas velemenyet, akkor minek irod ki a kerdest?

Hiszen szerinted ugyis bejossz neki...

2021. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mondtam hogy oké, elfogadtam hogy ez a véleményed

és én nem pontoztam le

2021. ápr. 19. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!