Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kapcsolatban élő 30-35 közötti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élő 30-35 közötti férfiak, milyen gyakran szexeltek egy átlagos héten? Tényleg megelégszetek 1-3 alkalommal?

Figyelt kérdés

Nagyon magas libidóm van, nekem hozzátartozik egy jó naphoz, hogy szexeljek legalább 1-szer, hétvégén többször is egy nap. Ha épp önkielégít a párom, akkor is mindig mondom neki, hogy ne vonuljon el, legalább a spermája a végén ne vesszen kárba, imádom lenyelni. Az eddigi pasijaim zöme szóban nagy szájhős volt, de mikor odakerült a sor, bevallották, hogy ez nekik sok, nem akarnak naponta szexelni, elég heti 1-3 alkalom. Megfordult az is a fejemben, hogy lehet ez a normális, és velem van a baj, túlzottan szexfüggő vagyok.

Nem keresek partnert, privátokat nem kérek, a kérdésem nem ajánlattétel, kizárólag azok válaszára vagyok kíváncsi, akik hosszabb kapcsolatban élnek, nem olyan egyedülállókra, akik ki vannak éhezve már jószerével bárkire.



2021. ápr. 20. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos nulla.:D
2021. ápr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
nem,4-5 alkalom kell min.miért önkielégit? jobb mint veled? minek vagy vele?.....
2021. ápr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is szoktam önkielégíteni, akkor is csinálnám, ha minden nap lenne szex, mert teljesen más inger, érzés, szükség van erre is, nem ezzel van baj.
2021. ápr. 20. 15:15
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
te azért mert kevés a szex,de ő szex helyett,különbség....nem kiván.ennyi...
2021. ápr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%

#2 #4 baromság, leülhetsz, a többi szájhős szűz mellé


Én nem dugok a párommal heti 2-3nál többször,csak nagy ritkán, pedig imádom őt és a testté. Egyszerűen más ingerre van szükségem néha, és nagyritkán más partnerre is. Ha ennél többet dugnánk, végképp ellaposodna a dolog, amit nem szeretnék. Jóból is megárt a sok. Így évek múltán is kiváncsi vagyok rá, és minden rezdülésére figyelek. Akivel heti 10x dugtunk, pár hónap után már nem vonzott.

2021. ápr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
és jó párkapcsolatban abszolut nincs szükségem önkielégiteni,max egymást...
2021. ápr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
5-ös az te vagy ne szólj le mást,,az a te libidód,nem vagyunk egyformák....
2021. ápr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%

#7 nem a libidómmal van gond, amikor volt 5 szexkapcsolatom párhuzamosan, akkor heti 12-15 menetet is toltam, 30-on felül.

Inkább kontroll, önkontroll, és a "jóból is megárt a sok" egy partnernél. Aki tapasztalt, az tudja, hogy hogyan ne égjen ki. Én 10 év múlva is élvezettel csinálok ennyit, míg más túl lesz a váláson, és itt fog keseregni hogy milyen rossz az élet.

2021. ápr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Heti 2-3.
2021. ápr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak a párom gondolkodik így. Pedig már tényleg mindent megpróbáltam, mondtam neki, hogy legalább ujjazzon vagy nyaljon ki, ha szexelni nem akar vagy nézze,ahogy masztizok, hátha megjön a kedve a szexhez. Erőszakoskodni nem akarok vele, ez gondolom érthető.
2021. ápr. 20. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!