Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj, ha nem "készülök rá" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nem "készülök rá" a behatolásos szexre orállal?

Figyelt kérdés

Úgy értem, szűz lányként a vaginális szex gondolatát kevésbé érzem riasztónak, mint azt, hogy a számba vegyem egy férfi péniszét, de leggyakrabban azt a javaslatot hallom, hogy ezzel kéne kezdeni, ez majd előkészít a "nagy alkalomra".

Az én fejemben sosem élt úgy a szopás, mint valami, ami a hagyományos értelemben vett szexnél lightosabb, inkább ellenkezőleg. Megbánnám, ha egyből belecsapnék a közepébe? (Előjátéknak bőven megfelelnének a csókok, a simogatás és a kézzel való izgatás.) Megköszönném, ha valaki esetleg megosztana személyes tapasztalatot.



2021. ápr. 21. 00:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Semmi gond nincs ezzel, csak olyat csinálj és tegyél ami neked tetszik! Mivek szűz vagy, simán elmondhatod a párodnak, hogy te most nem szeretnéd ezt meg azt elsőre. Ennyi. Sok sikert!
2021. ápr. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tabbouleh ***** válasza:
100%

Szerintem nem baj, ha nem fogod lesz.pni a párod (huh bocsánatot, ez nagyon primitíven hangzik) első körben. Az is jó, amit mondtál, hogy először kis petting orális szex nélkül, utána meg ha úgy érzed (tényleg, nehogy megbánd vagy akármi), akkor simán mehet a szex.

Szerintem az orális szex nem készít fel, elvégre a 2 dolog teljesen máshogy és máshol történik. Én is úgy vagyok vele, hogy inkább "durr bele a közepébe"


Egy nagyon tapasztalt 17 éves lyány (nem xd)

2021. ápr. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Tabbouleh ***** válasza:
100%
**én is úgy lennék vele
2021. ápr. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg az a fontos,hogy olyasmit csinálj amihez kedved van, és ne olyat amit elvárnak tőled,mert az kihatással lehet a továbbiakra.

F

2021. ápr. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi olyat ne tegyèl ami nem izgat.

Ennyi

2021. ápr. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a képlet, ha nem izgat, nem örömből csinálod akkor ne csináld. A szex nem olyan mint a menza, hogy márpedig megeszed Móricka a spenótot mert muszáj, hanem egy étterem ahol te választasz az étlapról ami ízlik. Ha rád akarják erőltetni, követelik akkor meg pattintsd le az önző kis pötst.
2021. ápr. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Fontos hogy olyat tegyél ami neked jól esik.

Idővel kiismerik egymást. Fog a szopás is menni

2021. ápr. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs ezzel. Nálunk több hét eltelt az első szex és az első orál között.
2021. ápr. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha leszeretnéd nyűgözni az illetőt akkor érdemes rákészülni, de ha nem készülsz és normális a fazon abból se lesz semmi baj, idővel úgy is csiszolódni fogtok egymás igényeinek megfelelően.
2021. ápr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 1Léna ***** válasza:

Az értékességedet a teljes személyiséged adja.

Vigyázz értékeidre!

A szived békéje és a valós szeretet fontosabb egy szexuális vágy bármilyen módon való kielégítésénél.

2021. ápr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!