Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka, ha a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, ha a férfi soha nem szeretne kinyalni?

Figyelt kérdés
4 és fél éves komoly kapcsolat, együttéléssel, már a gyereket tervezzük. 28/F,30/N Punci ápolt és soha nen volt olyan visszajelzésem, hogy csúnya lenne. Minden más működik, szeretkezés, szopás. Korábbi kapcsolataimban soha nem volt ilyen "gond". Illetve megpróbáltam már szinte mindent, felöltöztem szexin, de nem akar nyalni és nem igazán tudok vele erről beszélni se, kerüli a témát. Köszönöm szépen a válaszokat, privát üzeneteket nem olvasok el.

2021. ápr. 21. 15:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, sokan nem szeretnek nyalni. Én pl. olyan vagyok, hogy amúgy szeretem csinálni, de, és ezt nem sértésnek szánom, senki ne vegye magára, a salátás pnával nem vagyok jóban. Próbáltam már ezt a "bajom" legyőzni, mer volt pár ilyen barátnőm, de valahogy sose ment. A többivel meg sosincs semmi gond, kivéve ha van szag, de ilyenekről mindig tudtam beszélni a másikkal.
2021. ápr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
62%

Szia:)

Van aki alapból nem szeret nyalni. Megalázónak tartja vagy undorodik tőle. Attól, hogy másnak tetszettél ott lent, nem biztos, hogy neki is. Van aki a baba puncit, van aki inkább a salátásat szereti inkább. Van aki a fazonra igazítottat van aki a borotváltat..meg van akinek mindegy, nem foglalkozik a kinézetével. Az is lehet, hogy fusztrálja őt, hogy nem tud kinyalni rendesen. Lehet úgy van vele, hogy béna benne, úgy sem élveznél el stb. Több oka lehet ennek, hogy miért nem akar kinyalni. Viszont az nagy probléma, hogy nem hajlandó beszélni róla, kerüli a témát. Korához képest, nem túl érett viselkedés. A pontos választ pedig csak akkor tudnád meg:) Viszont arra kérlek, így ismeretlenül is, hogy NE tervezz vele gyereket. Ne tedd tönkre az életed. Nagyon gyerekesen viselkedik, nem érett ő meg arra, hogy gyereke legyen!:) 23f

2021. ápr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12%
Valószínűleg nincs meggyőződve az ápoltságodról.
2021. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%
Nem jön be neki ez a téma.
2021. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
40%
önző,te szop.d azt elvárja vissza semmi,ilyentől gyerek?....soha...
2021. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
81%

Hááát, igen, nehéz dió.

Gyereket neee !!!.

Az ilyen soha nem lesz más.

És meg lehet ideologizálni magadnak, hogy : de amugy olyan rendees :-)

Perszeee, minden pasi rendes, mert nem ver meg :-). És minden pasit meg lehet szeretni : "egy bizonyos szintig" :-).


Szoval a lényeg akkor is :

A szexuális boldogtalanság mindig szakitáshoz vezet. 2 hónap vagy 10 év, ki-ki meddig birja.

2021. ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!