Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, hogy lehet azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy lehet azt elkerülni hogy otthagyj egy nőt “felhúzva”?

Figyelt kérdés
A barátnőm sokszor szomorkodik szex után hogy megint otthagytam felhúzva, és hogy tudja hogy macerás az orgazmusa, meg sok idő, de hogy esetleg néha lehetne-e neki is... Én nem veszem észre mikor ott hagyom felhúzva, csak elmegyek zuhanyozni és ennyi. Ezt miből lehet látni? Valami tuti (és gyors) tipp az orgazmusra? Mert tényleg vagy 5-10 perc mire kb az élvezés előtti állapotig eljut, és ha ott valamit rosszul csinálok akkor rossz lesz neki, és abba kell hagynom... Szóval? 26F

2021. ápr. 22. 07:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

első: szakíts vele, mert az önzőségeddel tönkreteszed

ha ezt nem, akkor

változtass! Dolgozz a lány orgazmusáért! nem eldurranás-zuhany a sorrend,hanem sok-sok előjáték, s együttlét, és utójáték.


Tanuld meg: a férfi boldogsága a nő elélezésében van!

2021. ápr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Mindig felvan húzva, ha benedvesedett már, és dugtad egy ideig :)
2021. ápr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Ezt csak úgy lehet elkerülni, ha kielégíted rendesen 🤷‍♂️ ne csak magaddal törődj.
2021. ápr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak a te hibád hanem a lányé is. Én tuti nem hagynám egy pasinak sem, hogy elmenjen zuhanyozni úgy, hogy nem elégített ki valahogy.
2021. ápr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy nem veszed észre??? XD Minden szex után felhúzod te önző seggarc, remélem szakít veled.
2021. ápr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora egy balfasz vagy.


Szex után nyilván ő is fel van izgulva és szeretné ha kézzel vagy nyelvvel kielégítenéd.


Mi néha úgy szoktuk hogy anál közben kényezteti magát odalennt és előbb élvez el mint én.


Remélem minél hamarabb otthagy téged.

2021. ápr. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Tuti tipp az orgazmusra? Hát mondjuk nem árt, ha felizgatod a lányt és nem durransz el 2 perc alatt. 5-10 perc alatt jut el az orgazmusig? Az egy lánynál nagyon nem számít soknak. Ha meg közben nem sikerült kielégíteni, akkor lehetne benned mondjuk annyi, hogy nem elrohansz tusolni, hanem akkor más módszerekkel befejezed (kézzel, lábbal, szájjal). Nem hiszem el, hogy 26 éves pasi itt tart még, hogy nem veszi érszre, hogy nem elégítette ki a lányt és még fel van háborodva, hogy a lány szóvá teszi, hogy oké, és vele mi lesz... Szóval: előjáték és kommunikáció.
2021. ápr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Neked még zacskóba szarni és szopogatni való! Olvass! Tanuld meg mitől elégül ki egy lány. Ne nézd egy kielégítőgépnek. Legyen a társad, és akkor fontos lesz hogy jól érezze magát a szexben! Taknyosként velem is előfordult hogy nem figyeltem eléggé a partneremre. Nem vagyok büszke rá! Remélem megbocsátanak érte!

Szerencsére (?) a lányok nagyrésze nem tudja magáról sem hogy hogy elégülne ki, így nem egy önző baromnak gondol, hanem magát egy szerencsétlennek.

2021. ápr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%

Ha az 5-10 percet sok időnek érzed akkor valami nagy baj van veled. Meg nem veszed észre...ezt inkább nem is kommentálom.

Az a legkönnyebb ha előre veszed őt, a szexnek nem az a lényege hogy az egyik fél menjen csak el.

2021. ápr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

5-10 perc? Ez ne legyen sok, ezen dolgozz. Itt a fő hiba!

30-45 perceket szoktam szexelni.

Mikor ilyen 5 percest toltam legutóbb, nekem támadt hiányom. Pedig mind2-en elmentünk.

2021. ápr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!