Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, hogy lehet azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy lehet azt elkerülni hogy otthagyj egy nőt “felhúzva”?

Figyelt kérdés
A barátnőm sokszor szomorkodik szex után hogy megint otthagytam felhúzva, és hogy tudja hogy macerás az orgazmusa, meg sok idő, de hogy esetleg néha lehetne-e neki is... Én nem veszem észre mikor ott hagyom felhúzva, csak elmegyek zuhanyozni és ennyi. Ezt miből lehet látni? Valami tuti (és gyors) tipp az orgazmusra? Mert tényleg vagy 5-10 perc mire kb az élvezés előtti állapotig eljut, és ha ott valamit rosszul csinálok akkor rossz lesz neki, és abba kell hagynom... Szóval? 26F

2021. ápr. 22. 07:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj, itt mindenki hatalmas szexgép, meg órákig dug. Öcsi, először azt a gondolkodást kell elsajatitanod, hogy a nő élvezete mindenekelőtt. Hogy akkor vagy igazi férfi, ha így vagy úgy elviszed a nőt a csúcsra. Másodszor ezért a gyakorlatban is mindent meg kell tenned. Nyalod, ujjazod, izgatod az egész testet homloktól talpakig, ha kell. A lényeg, hogy ha a farkadtól nem tud elmenni, a kezedtől, nyelvedtől, szádtól, bármi mástól igen. Én szarul érezném magam, ha nem tudnám eljuttatni valahogy a nőt a csúcsra. F
2021. ápr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%

Mint előttem is írták már páran

Ne macera legyen kielégíteni a barátnődet, hanem ez legyen az elsődleges.

Azt észre szoktad venni, amikor elmegy? Na, amikor nem, akkor hagyod ott felhúzva

De mondjuk meg is kérdezheted, és utána, ha kell tovább izgathatod, amíg el nem élvez

A kommunikáció kulcsfontosságú

És lehetőleg ne azt keresd, hogy hogyan lehet gyorsan lezavarni neki is egy orgazmust, hanem az legyen a célod, hogy neki is minél jobb élmény legyen

N

2021. ápr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked macera a barátnőd kielégítése akkor szakíts vele és prostizz inkább.
2021. ápr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%
Előjáték legyen hosszabb....
2021. ápr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked se való barátnő, ha csak a saját érdekedet nézed.
2021. ápr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Miért nem elégíted ki utána kézzel, szájjal?
2021. ápr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!