Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beleszerettem a szexpartneremb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a szexpartnerembe ,aki foglalt,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Végig tiszta lapokkal játszott velem szembe,elmondta ,hogy foglalt,de azt csinál amúgy amit akar. Azt mondta ne nagyon gondoljam túl vele a dolgokat,meg reméli ,hogy nem leszek belé szerelmes,de amúgy annyira cuki,és aranyos. Próbálom úgy alakítani a dolgokat,hogy ne jöjjön rá,de néha nehéz. Néha legszívesebben a fülébe súgnám,hogy szeretem,de nem tudom mit szólna. Nem fogom elhagyni,mert nem akarom. Mit tegyek?
2021. ápr. 22. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amiatt szerettél bele mert "annyira cuki"?
2021. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ehhez 2 választásod van.

Vagy megszakítasz vele minden kapcsolatot, ami iszonyatosan nehéz tudom, de erősnek kell nlenni.

Vagy szenvedsz tovább a vuszonzatlan szerelemben.

22l

2021. ápr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
Ezzel a beleszeretés dologgal egyébként direkt rontjátok el a viszonyt?
2021. ápr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ên eleve már akkor éreztem valamit iránta mikor kezdődött az egész,csak úgy érzelem nélkül én nem tudok lefeküdni senkivel. Erre utaltam is rá neki. De nem vette komolyan ezek szerint,ekkor mondta hogy ne nagyon gondoljam túl,de utána mondta,hogy na jó egy kicsit lehet.
2021. ápr. 22. 19:58
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

#4

Ezt csak azért mondta mert megakart dugni.

Az ilyen pasinak típikusan több szeretője van. Amikor rád van gusztusa akkor felkeres, megdug, talán még egy kicsit meg is szeretget mert tudja h többet érzel iránta, es utana megy a másikhoz!

N is voltam már így. Hidd el az a legjobb ha kilépsz belőle.

L

2021. ápr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy megy de nem érdekel
2021. ápr. 22. 20:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös!

Ez általánosítás,mert én is voltam ilyen "tisztalap" szexkapcsolatban, és nem voltam patkány.

F

2021. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
szólj a barátnőjének. szakít vele és utána tiéd a pálya
2021. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A nője tudja,hogy milyen,de így is vele van sajnos.

Azt mondta,ha velem lenne is ilyen lenne

2021. ápr. 22. 20:45
 10/12 anonim ***** válasza:
lehet csak a fickó mondja ezt. én mindenképp beszélnék a barátnőjével
2021. ápr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!