Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt hiszem beleszerettem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem a szexpartnerembe. Ilyenkor ideje befejezni a dolgokat ugye?

Figyelt kérdés

Együtt rendesen nem lehetünk. És most hogy itt a karácsony borzasztóan rossz a kedvem és szomorú vagyok.

Ő olyan típusú ember hogy szerinte élvezni kell az életet míg fiatalok vagyunk, és nem akar senkitől semmi komolyabbat. A suli miatt nekem sem volt időm kapcsolatra, most viszont csak az ürességet érzem. Harmadik napja nem is beszéltünk, mert dolgozik. Én meg szenvedek.

Szerintetek hagyjam őt végleg így?


(Tanács miatt írtam ki a kérdést, nem szeretnék ismerkedni!)


22L


2016. dec. 23. 13:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
Egyedül vagy, nagy üresség, de nem szeretnél ismerkedni. Hol itt a logika?
2016. dec. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem ismerkedek neten. Ott a logika. De ha te azt élvezed hogy kiéhezett pasik írnak neked ezer privit akkor hajrá!


Miért nem lehet a kérdésre válaszolni? Egyből bele kell kötni valamibe. Aki hasonlóan hasznos válaszokat szeretne írni az ne tegye inkább. Köszi!

2016. dec. 23. 13:17
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
Lepontoznám a kérdezőt, ha ilyet lehetne. Nők...
2016. dec. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem hívd fel, hogy nagyon szeretnéd ha kézenfogva ülne veled a karácsonyfa alatt.
2016. dec. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt a karácsony, a szeretet ünnepe és mennyi kedves ember van itt, aki mást piszkál, mindig rácsodálkozom! :)

Azt írtad, hogy ő olyan, aki élvezni akarja az életet és nem akar kapcsolatot veled. Így vagy maradtok továbbra is szexkapcsolatban, vagy befejezed vele, mielőtt komolyabb érzelmeket kezdesz táplálni iránta. Valószínűleg a karácsony kihozta belőled ezt szeretethiányt.

Szerintem hagyd őt és keress magadnak valakit. 27/f

2016. dec. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok én is! Ráadások tegnap volt a születésnapom, 35 lettem. Ilyenkor mindig rám tör a magány. Születésnap karácsony és nemrég szakított velem az exem. Így tényleg átérzem…

De hogy a kérdésre is feleljek, én azt mondom tényleg jobb, ha szakítotok. Tudom milyen az, ha viszonzatlanul szeretsz valakit.

De ilyenkor a legjobb, ha szakítotok. Szerintem mond el neki, hogy beleszerettél. S ki tudja? Talán összejöttök. Ha nem, hát legalább elmondtad neki…

2016. dec. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Jah, mondjad el neki, ha ő is érez vmit, akk lehet belőle valami, ha nem akk legalább időben kiderül
2016. dec. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen. Főleg ha Ő se akar tőled többet. 22 L
2016. dec. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Fejezd be vele és sírj egy jót.

Mégis mit vár aki csak szexelni jár össze valakivel?

2016. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ő tuti nem akar kapcsolatot se velem se mással. Kijelentette hogy ráér még arra hogy komoly kapcsolatban éljen. Inkább kiélvezi az életet.

A szexen kívül napi szinten beszélünk órákat persze ha szabadnapos. Csak most be lett osztva folyamatosan. Nagyon hiányzik...

Én is remélem hogy csak az ünnepek hozták ki ezt belőlem. Alig várom hogy lemenjen a karácsony, szilveszter.


#6-os válaszoló: Nagyon boldog születésnapot neked! :) És kitartást!

2016. dec. 23. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!