Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan csináljátok hogy ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kriszti2424 kérdése:

Hogyan csináljátok hogy ha a pártokat orálisan kielègititek ès a torkotokba èlvez nem lessz hányingerel ?

Figyelt kérdés
Páromat ha kielègítem mindíg olyan mèlyen benyomja magát ha elmegy ès mindíg hányingerem lessz de ha nem olyan nagyon akkor is nem tudom próbáltam sokmindent nevemet odamenni hogy ne a torkomra mentén nem tudom 22L

2021. ápr. 22. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Elég zavaros a kérdés, nem igazán értem. De miért nem kéred meg a párod hogy ne tolja olyan mélyre? Vagy mondod meg neki hogy nem szeretnéd ha a szádba élvezne?

N

2021. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég mélyen van bennem, akkor nem is érzem. Ha a számba megy, akkor jól kell időzíteni és nem félrenyelni. De hányingerem még sosem volt, csak olyan, hogy nem sikerült a nyelés.
2021. ápr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

hát basszus ha nem jó így neked, szólj... a szex arról szól, hogy mindkettőtöknek jó. kapd be csak a végét amikor elélvez és közben verd kézzel, vagy élvezzen a végén az arcodra/melledre, ne a szádba


azért remélem ha már szexeltek, meg tudod ezt vele beszélni

2021. ápr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"de ha nem olyan nagyon akkor is nem tudom próbáltam sokmindent nevemet odamenni hogy ne a torkomra mentén nem tudom 22L" Hányszor küldted át a Google forditon: lovári-magyar ...magyar-lovári?
2021. ápr. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a feleségemnek ez addig volt zavaró amíg meg nem tanulta teljesen tövig bekapni. Ha nincs elég mélyen mikor elélvez a férfi akkor a garatnak csapódva a sperma ingerli a torkot. Ha viszont a nyelőcsőbe megy akkor már nincs ilyen probléma. Bár azt mondta nyelni akkor is kell hogy ne maradjon egy helyben a sperma. Tényleg nem egyszerű megtanulni, 11 éve vagyunk házasok és kb 1 éve tudja megcsinálni.
2021. máj. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!