Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hölgyek, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek, amikor nektek megvan, akkor kielégítitek párotokat viszonzás nélkül vagy ezt sértőnek tartjátok?

Figyelt kérdés

Tudom, vannak, akik ilyenkor is képesek szexelni, most azokra a nőkre / párokra gondolok, akik ilyenkor nem szelnek mindkét fél örömére.

Bunkóság, önzőség, ha a férfi szeretné, ha őt azért kielégítené a nő (kézzel, szájjal)?



2021. ápr. 4. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Én akkor is kielégítem szájjal,kézzel.
2021. ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
előfordult már
2021. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Persze hogy kielégítem. Vagy kézzel vagy szájjal. De előfordul hogy popsiba csináljuk ilyenkor.
2021. ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Igen ez alap
2021. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Sok mindentől függ! Amennyiben jó a hangulatom, kívánom is páromat, természetesen élvezettel elégítem ki. Jómagam nem csak kapni szeretek, hanem adni is. Nagyon élvezem, ha örömet tudok okozni a szerettemnek! A mensitől függetlenül is megesik, hogy viszonzás nélkül kielégítem. Persze, van, hogy ő teszi velem ezt. Néha annyira kimerítően képes eljuttatni a csúcsra orálisan, kézzel, segédeszközzel (ezek kombinálásával), hogy 2 - 4 orgazmus után megmozdulni sincs erőm. Ekkor nem is várja el, hogy viszonozzam. 17 év után szavak nélkül is tudjuk, mikor, mit lehet elvárni egymástól.

Hozzá kell tennem, vannak napok, amikor sem mensi alatt, sem mentes napokon nincs kedvem a szexhez. Fáradt vagyok, kimerült vagyok, sz.r napom volt, felhúzott a párom, felhúztak a kamasz csemeték...

Mensi alatt is szexelünk néha. Létezik tampon, létezik zuhany alatti szex, óvszer és nejlon + törülköző vagy papírtörlő. (de ehhez nagyon felajzottnak kell lennünk)

2021. ápr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Még ha nincs is meg, akkor is van hogy viszonzás nélkül kielégítem
2021. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha lenne, kielégíteném.
2021. ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
5 vagyok. Az anál nálunk is játszik néha (hangulatfüggő), csiklóizgatással kombinálva orgazmusom is van ilyenkor. (persze ekkor kell a tampon)
2021. ápr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Feleségem is kielégít, ha igényem van rá. Megesik, hogy ő kezdeményezi. Alapvetően nejem eléggé tüzes a havija előtti napokban. Akkor képes letámadni és ki-ke-félni belőlem az utolsó cseppet is. ;-) Megesik, hogy ezeken a beindult napokon nem kap meg, akkor havi alatt is fel van pörögve annyira, hogy szexet kezdeményezzen. Legtöbb esetben megelégszik egy kis csikló kézi izgatással, orgazmussal, de közösülés sem kizárt. Ahogy előttem már írták, ekkor megvannak a megfelelő helyzetek, hogy ne koszoljunk össze semmit.

(anált nejem nem kedveli, de volt olyan partnerem, aki ilyenkor szívesebben vállalta be az anált is)

2021. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Persze szívesen csinálom. Mondjuk nekem az első 1-2 nap olyan hogy majd meghalok annyira erős görcseim vannak, ilyenkor azért értékelem ha türelmes a párom velem. De utána (vagy ha beveszek gyógyszert) már szívesen csinálom neki. Sokszor én is kezdeményezek, nem kell kérnie. Párom menzesz alatt nem szeret szexelni ugyh mi nem is szoktunk bár én ilyenkor is kívánós vagyok. Viszont popsiba előfordul h csinàljuk ilyenkor is
2021. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!